آخرین مهلت شرکت در جشنواره عکس روستایی و عشایری تا پایان بهمن ماه است

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه، به گفته وی، موضوعات جشنواره عکس شامل آداب و آیین های مذهبی و روستایی مرتبط با امام رضا (ع) و فرهنگ رضوی، نیایش در اماکن زیارتی روستا، زیارت و توسل به حضرت رضا ( ع) و نیز سبک زندگی اسلامی ایرانی با تاکید بر فرهنگ رضوی است.
وقاری شورجه تصریح کرد: شرکت در این بخش از جشنواره برای تمامی عکاسان و علاقمندان به این رشته هنری مجاز است .

به گفته دبیر بخش عکس روستایی و عشایری رضوی، این جشنواره در سه بخش رقابتی، موبایلی و عکاسی با دوربین و عکس های آرشیوی برگزار خواهد شد و هر عکاس مجاز است هشت قطعه تک عکس ارسال نماید.

وی عنوان کرد: بر این اساس حتی عکاسان مبتدی هم می توانند با گوشی های شخصی از زیارتگاه ها و آیین های مذهبی روستایی و عشایری عکس گرفته و به دبیرخانه ارسال کنند.

وقاری شورچه با تاکید بر اینکه آخرین مهلت ارسال 30 بهمن ماه جاری است، خاطرنشان کرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند از طریق سایت جشنواره بین المللی امام رضا ( ع) شمس توس به آدرس پورتال portal.shamstoos.ir مراجعه کرده و یا با شماره تماس دبیرخانه شامل 09177654691 و 09224186267 تماس بگیرند.

وی ابراز امیدواری کرد با حضور عکاسان و علاقمندان در بخش عکس روستایی و عشایری رضوی شاهد اثرات زیبا و جذابی در این حوزه باشیم.

آخرین مهلت شرکت در جشنواره عکس روستایی و عشایری تا پایان بهمن ماه است

5757

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین مهلت شرکت در جشنواره عکس روستایی و عشایری تا پایان بهمن ماه است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین مهلت شرکت در جشنواره عکس روستایی و عشایری تا پایان بهمن ماه است"، کلیک کنید.