آسمان تهران، صاف همراه با وزش باد شدید

آسمان تهران، صاف همراه با وزش باد شدید

آفتاب نیوز :

برپایه بررسی نقشه های پیش یابی و واکاوی الگو های همدیدی، آسمان امروز استان تهران (20 اردیبهشت) صاف تا قسمتی ابری، همراه با وزش باد و در ساعات بعد از ظهر تا اوایل شب، گاهی با وزش باد شدید و خیزش موقتی گرد و خاک (به ویژه در نواحی جنوبی) و رگبار باران و رعد و برق در نواحی شمالی (به ویژه در ارتفاعات) پیش بینی می شود. همچنین رخداد تگرگ در پاره ای نقاط دور از انتظار نیست.

روز های شنبه و یکشنبه (22 و 23 اردیبهشت) آسمان صاف تا قسمتی ابری، گاهی با افزایش باد پیش بینی می شود. همچنین از عصر یکشنبه با نفوذ سامانه بارشی دیگر به تدریج افزایش ابر و تا روز دوشنبه (24 اردیبهشت) در بعضی ساعات با رگبار باران و وزش باد شدید مورد انتظار است.

تا روز یکشنبه روند افزایش دما و در روز دوشنبه نیز کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.

آسمان تهران فردا (21 اردیبهشت ماه) صاف و گاهی وزش باد با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 24 درجه سانتیگراد و طی روز شنبه (22 اردیبهشت ماه) صاف و غبار صبحگاهی با حداقل دمای 18 و حداکثر دمای 27 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 28 درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آسمان تهران، صاف همراه با وزش باد شدید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آسمان تهران، صاف همراه با وزش باد شدید"، کلیک کنید.