آقای خاص به کریم بنزما می رسد؟

آقای خاص به کریم بنزما می رسد؟

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه؛ الاتحاد یک فصل ناامید کننده را در لیگ عربستان تجربه کرد.

به نقل از بهار جاودانه مدافع عنوان قهرمانی باوجود جذب بازیکنانی مثل کریم بنزما، فابینیو و انگولو کانته نمایش ناامید کننده ای داشت و با قرار گرفتن در رده پنجم جدول رده بندی به کار خود پایان داد.

الاتحاد در فصلی که گذشت نونو سانتو و گایاردو را روی نیمکت خود تجربه کرد اما هر دو مربی به خاطر کسب نتایج ضعیف از کار برکنار شدند.

این تیمی قدیمی و پرطرفدار لیگ عربستان به دنبال تغییرات بزرگ و گسترده در تابستان است و در گام نخست قصد دارد که یک مربی بزرگ را انتخاب کند.

روزنامه اکیپ از سه گزینه اصلی نیمکت الاتحاد سخن به میان آورد و نوشت: ژوزه مورینیو در راس گزینه های مورد علاقه الاتحاد است و باشگاه عربستانی سخت در تلاش است تا این سرمربی باتجربه و سرشناس پرتغالی را جذب کند.

طبق اعلام روزنامه اکیپ ماسیمیلیانو آلگری و برونو ژنسیو پرتغالی دو گزینه دیگر برای هدایت الاتحاد هستند و باشگاه عربستانی از بین این سه گزینه دست به انتخاب خواهد زد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آقای خاص به کریم بنزما می رسد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آقای خاص به کریم بنزما می رسد؟"، کلیک کنید.