آیین افتتاحیه غرفه مهمان ویژه سی وپنجمین دوره نمایشگاه کتاب تهران برگزار می شود

آیین افتتاحیه غرفه مهمان ویژه سی وپنجمین دوره نمایشگاه کتاب تهران برگزار می شود

به گزارش بهار جاودانه، به نقل از ستاد خبری سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، آیین افتتاحیه غرفه یمن به عنوان مهمان ویژه این دوره از نمایشگاه کتاب تهران از ساعت 10:30 امروز پنجشنبه (بیستم اردیبهشت 1403) در محل این غرفه واقع در نیم طبقه شبستان برگزار می شود.

در این آیین محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد حیدره، معاون وزیر فرهنگ یمن، یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سی وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران و قایم مقام و سخنگوی این دوره از نمایشگاه حضور دارند.

سی وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از 19 تا 29 اردیبهشت 1403 در محل مصلی امام خمینی(ره) به شکل حضوری و در سامانه ketab.ir به صورت مجازی برگزار می شود.

220

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیین افتتاحیه غرفه مهمان ویژه سی وپنجمین دوره نمایشگاه کتاب تهران برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیین افتتاحیه غرفه مهمان ویژه سی وپنجمین دوره نمایشگاه کتاب تهران برگزار می شود"، کلیک کنید.