ابوعبیده: تنها دستاورد دشمن ویرانی است/ طوفان الاقصی زلزله ای در سطح آگاهی جهانی ایجاد کرد

ابوعبیده: تنها دستاورد دشمن ویرانی است/ طوفان الاقصی زلزله ای در سطح آگاهی جهانی ایجاد کرد

به گزارش بهار جاودانه «ابوعبیده» سخنگوی نظامی گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس در این باره اظهار کرد: 32 هفته از 7 اکتبر می گذرد و مردم غزه و مقاومت آنها جنگی نابرابر و دفاعی افسانه ای در برابر وحشی گری دشمن انجام می دهند. روزها، شب ها و هفته های طولانی، دشمن و کابینه نازی اش فجیع ترین جنایات نسل کشی را علیه مردم ما مرتکب شدند.

به نقل از بهار جاودانه ابوعبیده گفت: ارتش دشمن به جنایاتی که در غزه مرتکب شده است به عنوان دستاوردهای نظامی می بالد و ارعاب، جنایت و تخریب سیستماتیک، راهبرد ثابتی است که توسط دشمن در غزه استفاده می شود.

وی تاکید کرد: دشمن صهیونیستی هر زمان آرزوی پیروزی یا دستاوردی داشته باشد، ما را در مقابل خود خواهد یافت. دشمن در یک سردرگمی متوالی تصمیم گرفت به تهاجم زمینی به رفح، محله الزیتون و جبالیا دست بزند و فکر می کرد که آنها هداف آسانی برایش خواهد بود.

ابوعبیده خاطرنشان کرد: دشمن در این توهم به سر می برد که اگر تر و خشک را یکجا بسوزاند دیگر شاهد حضور مقاومت در نوار غزه نخواهد بود، اما دوباره وارد جهنم می شود و با مقاومت شدیدتری مواجه می شود.

سخنگوی گردان های القسام در ادامه اعلام کرد: مجاهدان ما توانستند ظرف 10 روز 100 خودروی نظامی رژیم اشغالگر را در جبهه های جنگ غزه هدف قرار دهند.

ابوعبیده اضافه کرد: دشمن در تمام مناطق تهاجم خود، از کشته و زخمی شدن ده ها نفر از نیروهایش خبر می دهد و همچنان درحال بیرون کشیدن تلفات خود از غزه است.رژیم اشغالگر هربار بخشی از تلفات خود را اعلام می کند، اما شمار حقیقی تلفات آن بسیار بیشتر است.

وی ادامه داد: مجاهدان ما در خط مقدم با سلاح های مختلفی که در اختیار دارند به شدت با دشمن مقابله می کنند و ما با سلاح های ضد زره و ضد نفر، بمباران ساختمان ها، باز کردن تونل ها، میادین مین و تک تیراندازی با دشمن مقابله می کنیم.

ابوعبیده همچنین گفت: با وجود جنگ گرسنگی، ویرانی و کشتار، مقاومت ما و پشت سر آن مردم ما در هر نقطه ای در برابر دشمن ظاهر می شوند و تسلیحات آمریکایی که برای نابودی مردم ما استفاده می شود، باعث ویرانی عظیم شده و این تنها دستاورد دشمن بحران زده است.

وی خاطرنشان کرد:: پس از 224 روز، آنچه در رویارویی قهرمانانه مقاومت ما و مردم ما رخ می دهد، توانایی ما را برای مقاومت و مبارزه تایید می کند و ما آماده نبرد فرسایشی طولانی با دشمن هستیم

سخنگوی گردان های القسام درباره دروغ پردازی های مقامات رژیم صهیونیستی و تلاش آنها برای دستاوردسازی در نوار غزه نیز تاکید کرد: سندرم شکست رهبری دشمن و دروغ فشار نظامی برای آزادی اسیران، دستور العملی برای تسریع حرکت آنها به مت سرنوشتی ناشناخته است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ابوعبیده: تنها دستاورد دشمن ویرانی است/ طوفان الاقصی زلزله ای در سطح آگاهی جهانی ایجاد کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ابوعبیده: تنها دستاورد دشمن ویرانی است/ طوفان الاقصی زلزله ای در سطح آگاهی جهانی ایجاد کرد"، کلیک کنید.