ادای احترام کارمندان وزارت خارجه به شهید امیرعبداللهیان

ادای احترام کارمندان وزارت خارجه به شهید امیرعبداللهیان

معاونین، مدیران، کارشناسان و کارکنان وزارت امور خارجه در هفتمین روز شهادت حسین امیرعبداللهیان، با حضور در دفتر کار وزیر شهید و نثار شاخه گل، یاد و خاطره وی را گرامی داشتند.

به گزارش بهار جاودانه به نقل از وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ،مدیران ارشد و کارکنان دستگاه دیپلماسی همچنین در این مراسم، با اهداف والا و آرمان های مقدس وزیر شهید امور خارجه در دفاع جانانه از منافع و امنیت ملی میهن و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید پیمان کردند.

لازم به ذکر است پیش از این نیز مراسم هفتمین روز شهادت شهدای خدمت در حسینیه وزارت امور خارجه با قرایت قرآن مجید و نوحه خوانی و ذکر مصیبت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور سرپرست وزارت امور خارجه، مدیران و کارکنان و نیز مدیران و کارکنان پیشکسوت دستگاه دیپلماسی و همچنین مشارکت خانواده وزیر شهید حسین امیرعبداللهیان برگزار شده بود.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادای احترام کارمندان وزارت خارجه به شهید امیرعبداللهیان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادای احترام کارمندان وزارت خارجه به شهید امیرعبداللهیان"، کلیک کنید.