ارائه گزارش کار یک ساله قوه قضائیه به رهبری

ارائه گزارش کار یک ساله قوه قضائیه به رهبری

رئیس قوه قضاییه در دیدار مسئولان دستگاه قضایی با رهبر انقلاب «ابلاغ سند به‌روز شده تحول قوه قضاییه»، «همکاری با قوا برای اصلاح قوانین اقتصادی و جلوگیری از ورشکستگی برخی کارخانجات بزرگ تولیدی» را از مهمترین اقدامات این دستگاه برشمرد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه،  حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه صبح امروز در دیدار مسئولان قوه قضاییه با رهبر انقلاب، تشکیل مداوم کارگروه‌های مشترک قوه قضاییه و دولت را از مهمترین اتفاقات مطلوب یک سال گذشته عنوان کرد.

رئیس قوه قضاییه اقداماتی، چون «ابلاغ سند به‌روز شده تحول قوه قضاییه»، «همکاری با قوا برای اصلاح قوانین اقتصادی و جلوگیری از ورشکستگی برخی کارخانجات بزرگ تولیدی»، «ورود جدی به رفع مشکلات حقوقی اراضی مردم»، «ارتقای نظارت میدانی بر گمرکات، بنادر و انبارها»، «رصدهوشمند فعالیت‌های عمرانی و کاهش چشمگیر ساخت‌وساز‌های غیرمجاز»، «بیش از ۴۰۰ هزار ملاقات مردمی مسئولان قضایی در سراسر کشور» و «پیگیری جدی دیپلماسی قضایی با همکاری ستاد حقوق بشر و وزارت خارجه» را از مهمترین اقدامات این دستگاه برشمرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارائه گزارش کار یک ساله قوه قضائیه به رهبری" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارائه گزارش کار یک ساله قوه قضائیه به رهبری"، کلیک کنید.