ارایه آموزش های فنی و حرفه ای و تسهیلات کم بهره اشتغال به سربازان نظام وظیفه

ارایه آموزش های فنی و حرفه ای و تسهیلات کم بهره اشتغال به سربازان نظام وظیفه

بهار جاودانه/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به ارایه آموزش های فنی و حرفه ای در دوران خدمت سربازی گفت: در زمینه تبصره 18 که با موضوع وام اشتغال کم بهره است امروز تصمیم گرفته شد سهم خوبی از تبصره 18 که 20 درصد از سهم کل وام های اعطا شده در سطح استان است به این امر اختصاص داده شود که جوانان بتوانند پس از گذراندن دوره خدمت با استفاده از این تسهیلات به اشتغال و کسب درآمد برسند.

علی اکبر حسینی محراب در پایان نشست مهارت آموزی نیروهای مسلح که امروز، 29 فروردین ماه برگزار شد، اظهار کرد: جوانان و فرزندان عزیز ما در دوران خدمت مقدس سربازی بهترین فرصت را برای آموزش دیدن مهارت های اشتغالزایی در اختیار دارند. خوشبختانه ستاد کل نیروهای مسلح تصمیم خوبی را با توجه به دستور مقام معظم رهبری در راستای اشتغال آفرینی و کار تخصصی و حرفه ای سربازان شروع کردند.

وی افزود: در استان ما هم در سال های گذشته کارهای خوبی در نیروهای مسلح استان انجام و در رشته های مختلف آموزش تخصصی و فنی و حرفه ای به سربازان ارایه شده است.

حسینی محراب بیان کرد: در زمینه تبصره 18 که با موضوع وام اشتغال کم بهره است امروز تصمیم گرفته شد سهم خوبی از تبصره 18 که 20 درصد از سهم کل وام های اعطا شده در سطح استان است به این امر اختصاص داده شود تا جوانان بتوانند پس از گذراندن دوره خدمت با استفاده از این تسهیلات به اشتغال و کسب درآمد برسند.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارایه آموزش های فنی و حرفه ای و تسهیلات کم بهره اشتغال به سربازان نظام وظیفه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارایه آموزش های فنی و حرفه ای و تسهیلات کم بهره اشتغال به سربازان نظام وظیفه"، کلیک کنید.