ارتش رژیم صهیونیستی پایان عملیاتش علیه بیمارستان ناصر با 200 بازداشتی را اعلام کرد

ارتش رژیم صهیونیستی پایان عملیاتش علیه بیمارستان ناصر با 200 بازداشتی را اعلام کرد

ارتش رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه از پایان عملیاتش علیه بیمارستان ناصر واقع در جنوب نوار غزه با 200 بازداشتی خبر داد.

به گزارش بهار جاودانه، ارتش رژیم صهیونیستی پس از چندین هفته از یورش به بیمارستان ناصر و محاصره آن که با قطع برق و اکسیژن، موجب شهادت چند تن از بیماران شد، امروز از پایان این عملیات و بازداشت حدود 200 فلسطینی خبر داد.

خبرنگار شبکه خبری المیادین نیز اعلام کرد که پس از خروج خودروهای زرهی اشغالگران صهیونیست از داخل بیمارستان، پیکرهای پنج شهید از محوطه آن بیرون آورده شد.

با آغاز عملیات گسترده ارتش رژیم صهیونیستی علیه بیمارستان ناصر واقع در شهر خان یونس که دومین بیمارستان بزرگ نوار غزه محسوب می شود، این بیمارستان به دلیل قطع آب و برق و اکسیژن و نیز به دلیل انباشت زباله های بیمارستانی در بخش های مختلف دیگر قادر به ارایه خدمات درمانی به بیماران نبود.

وزارت بهداشت غزه پیش از این درباره عواقب استمرار عملیات علیه این بیمارستان هشدار داده و بر لزوم آزاد سازی کادر بیمارستان و بیماران آن تاکید کرد.

به گفته برخی منابع فلسطینی، در نتیجه قطع برق و از کار افتادن دستگاه های تنفس مصنوعی در پی حمله ارتش رژیم صهیونیستی هشت بیمار به شهادت رسیدند.

رژیم اشغالگر صهیونیستی از زمان آغاز حملات وحشیانه اش علیه نوار غزه عامدانه کادر پزشکی و بیمارستان ها و مراکز درمانی را هدف قرار می دهد که در نتیجه آن ده ها بیمارستان و مراکز درمانی به طور کامل و یا بخش هایی از آن تعطیل شده اند.

بیش از 140 روز از حملات وحشیانه این رژیم به ساکنان نوار غزه می گذرد و این رژیم در حملات خود ساختمان های مسکونی، کادر پزشکی و خبرنگاران را هدف قرار می دهد.

در نتیجه این حملات فاجعه انسانی بی سابقه ای در این منطقه ایجاد و بیش از 1.8 میلیون فلسطینی آواره شده و نزدیک به 30 هزار تن به شهادت رسیده و حدود 70 هزار تن دیگر که بیشترشان زن و کودک هستند، زخمی شده اند.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارتش رژیم صهیونیستی پایان عملیاتش علیه بیمارستان ناصر با 200 بازداشتی را اعلام کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارتش رژیم صهیونیستی پایان عملیاتش علیه بیمارستان ناصر با 200 بازداشتی را اعلام کرد"، کلیک کنید.