استقلال بار دیگر گرفتار چالش یارگیری

استقلال بار دیگر گرفتار چالش یارگیری

آفتاب نیوز :

تیم استقلال در ابتدای فصل گذشته لیگ برتر با جذب مهرداد محمدی و آرمین سهرابیان و مدتی بعد به خدمت گرفتن گوستاوو بلانکو شرایط نسبتاً بدی برای ورود به مسابقات لیگ برتر نداشت، اما به هر حال سرمربی این تیم معتقد بود تیمش باید با حضور نفرات بهتری کار خود را در رقابت های لیگ برتر آغاز می کرد.

رقبای استقلال در باشگاه های سپاهان تراکتور و پرسپولیس با جذب بازیکنان مطرح لیگ برتری و ملی پوش همچنین خارجی های سرشناسی مانند پرتغالی تیم تراکتور همه و همه شرایطی برای خود ایجاد کردند که توانستند در نهایت گوی رقابت را در فصل نقل و انتقالات از تیم استقلال بربایند و در نهایت هم به نظر می رسید که آن ها موفق تر باشند گرچه تیم پرسپولیس در نیم فصل نقل و انتقالاتی زمستانی توانست از این نظر خودش را قدرتمندتر ساخته و به قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کند.

حالا و با توجه به برگزاری مجمع باشگاه و تعویق دو هفته ای تعیین مدیرعامل و صحبت در رابطه با آنچه قرار است در فصل آینده برای استقلال رقم بخورد به نظر می رسد مهمترین نکته در شرایط فعلی جذب بازیکنان مطرح لیگ و پدیده های فصل گذشته مسابقات فوتبال کشورمان باشد. همچنین اگر قرار بر جذب بازیکنان خارجی است مسلما نفرات مطلوبی که به کار تیم استقلال بیایند باید جذب این تیم شوند که این هم مستلزم حضور یک فرد تصمیم گیرنده است.

هرچه استقلال در این بخش از رقابت های لیگ برتر بیست و چهارم یعنی فصل نقل و انتقالات آن قدرتمندتر بسته شود قطعاً در رقابت های فوتبال و در کشاکش مسابقات نیز می تواند عملکردی به مراتب بهتر و بازدهی بیشتری برای هوادارانش داشته باشد.

اخبار رسیده از باشگاه استقلال حکایت از آن دارد که جواد نکونام شخصاً در این باره اقداماتی را صورت داده و به دنبال جذب بازیکن بوده است. باید دید در این زمینه کادر جدید مدیریتی و مالکان باشگاه تا چه اندازه با اهداف سرمربی تیمشان هماهنگ خواهند بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقلال بار دیگر گرفتار چالش یارگیری" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقلال بار دیگر گرفتار چالش یارگیری"، کلیک کنید.