اعتراف جنجالی عادل فردوسی‌پور؛ می‌خواستند من از ایران بروم!

اعتراف جنجالی عادل فردوسی‌پور؛ می‌خواستند من از ایران بروم!

آفتاب‌‌نیوز :

عادل فردوسی‌پور این روز‌ها اجرای ویژه برنامه یورو ۲۰۲۴ را بر عهده دارد. او اخیراً صحبت‌های جالبی را مطرح کرده است.

فردوسی‌پور درباره علاقه شدید خود به فوتبال گفت: هر کسی جای من بود با آسیب‌هایی که من خوردم، شاید از فوتبال نفرت پیدا می‌کرد. می‌گفت فوتبالی که جوانی‌ام را برای آن گذاشتم را ول کن و گور بابای فوتبال. من، ولی در اوج زمانی که اواخر ۹۷ و ۹۸ خیلی داغون بودم هم باز فوتبال نگاه می‌کردم و لذت فوتبال دیدن هیچوقت در من کم نشد. حتی فکر می‌کردم شاید دیگر فوتبال ایران را نگاه نکنم، ولی باز تمام بازی‌ها را می‌بینم.

او در ادامه گفت: من به رفتن فکر نکردم. شاید بعضی اوقات می‌گفتم که بگویم چه بلایی سرم آورند، ولی آدم رفتن نبودم. خیلی پیشنهادات اغواکننده به من شد و من را به سمتی می‌بردند که بروم و بگویند دیدید رفت. من بهار جاودانه و محبتی که از مردم می‌گیرم، همه رنج‌هایی که تحمل کردم را جبران می‌کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتراف جنجالی عادل فردوسی‌پور؛ می‌خواستند من از ایران بروم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتراف جنجالی عادل فردوسی‌پور؛ می‌خواستند من از ایران بروم!"، کلیک کنید.