اعلام آمادگی معاونت صنایع دستی تهران برای صدور مجوز کارت شناسایی تولید صنایع دستی

احسان دهقانی در گفت وگو با بهار جاودانه خبرداد؛

اعلام آمادگی معاونت صنایع دستی تهران برای صدور مجوز کارت شناسایی تولید صنایع دستی

سرپرست معاونت صنایع دستی استان تهران از اعلام آمادگی این معاونت در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته برای فرایند ثبت درخواست و صدور مجوزهای کارت شناسایی تولید انفرادی و گروهی صنایع دستی خبرداد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه، هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته بیست وسوم تا بیست و ششم بهمن ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

احسان دهقانی سرپرست معاونت صنایع دستی استان تهران در گفت وگو با بهار جاودانه گفت: چهار اجرای زنده در نمایشگاه داریم، مهرنوش بشارت استاد و پیشکسوت نقاشی روی شیشه، مهربان سوخت چوب، استاد نصر در عرصه پیکرتراشی و مبینی با سفال و نقوش باستانی اجرای زنده دارند. علاقه مندان هم می توانند بازدید کنند و هم آموزش ببینند و خودشان در تهیه آثار مشارکت عملی داشته باشند.

وی با اشاره به توجه ویژه به عرصه شیشه گفت: متاسفانه محدودیت ها اجازه نداد کوره های ذوب در نمایشگاه بیاوریم و اجرای زنده داشته باشیم.

دهقانی گفت: این آمادگی را داریم که در طول چهار روز به صورت بر خط فرایند ثبت درخواست و صدور مجوزهای کارت شناسایی تولید انفرادی و گروهی صنایع دستی در نمایشگاه را انجام دهیم.

وی با اشاره به موقعیت خوب غرفه استان تهران گفت: هنرمندان می توانند در این غرفه ضمن معرفی خود به مجموعه خانه کلاره آبکار، در کلاس های شرکت کرده و از هفته های آتی با برگزاری کارگاه در آن شرکت کنند و از خدمات رایگان آموزشی حوزه صنایع دستی بهره ببرند.

دهقانی با بیان اینکه شهریور سال آتی نمایشگاه تخصصی صنایع دستی برگزار می شود، توضیح داد: ما در استان تهران از پانزده اسفند تا دوازده فروردین غرفه های فروش محور داریم که در ماه رمضان و عید نوروز فعال خواهند بود. هنرمندان استان می توانند با استقرار و ثبت نام کارهایشان را برای فروش و ترویج صنایع دستی در فضای کاربردی و زندگی مردمی داشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام آمادگی معاونت صنایع دستی تهران برای صدور مجوز کارت شناسایی تولید صنایع دستی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام آمادگی معاونت صنایع دستی تهران برای صدور مجوز کارت شناسایی تولید صنایع دستی"، کلیک کنید.