افتتاح نمایشگاه «آبرنگ، انعکاس» در نگارخانه بهارک

افتتاح نمایشگاه «آبرنگ، انعکاس» در نگارخانه بهارک

نمایشگاه انفرادی نقاشی «آبرنگ، انعکاس» مجتبی احمدخان، عصر جمعه، 25 خرداد در نگارخانه بهارک آغاز به کار می کند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم وفناوری بهار جاودانه، نگارخانه بهارک، نمایشگاه انفرادی نقاشی «آبرنگ، انعکاس» با آثاری از مجتبی احمدخان، ساعت 17 روز جمعه 25 خرداد 1403 با حضور پدیدآورنده آثار در نگارخانه بهارک افتتاح می شود.

مجتبی احمدخان دارای درجه 1 هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و در سال 1400، موفق به دریافت تقدیرنامه از فرهنگستان هنر شده. این عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت، سابقه سال ها تدریس در دانشگاه های هنر تهران، علمی کاربردی تهران، پردیس هنر و معماری دانشگاه بابلسر، دانشگاه الزهرا و دانشکده هنر و معماری تبریز را در کارنامه دارد.

گفتنی است؛ «آبرنگ، انعکاس» با دو مجموعه اثر جداگانه با دو متریال آبرنگ و آیینه، نخستین نمایشگاه انفرادی نقاشی مجتبی احمدخان به شمار می رود.

نمایشگاه انفرادی نقاشی «آبرنگ، انعکاس»، از روز شنبه، 26 تا روز چهارشنبه، 30 خرداد سال جاری، از 17 الی 20 پذیرای هنردوستان است.

نگارخانه بهارک در میدان ونک، ده ونک، کوچه شهید صابری، پلاک 1 واقع شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افتتاح نمایشگاه «آبرنگ، انعکاس» در نگارخانه بهارک" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افتتاح نمایشگاه «آبرنگ، انعکاس» در نگارخانه بهارک"، کلیک کنید.