الحاق تجهیزات جدید به پلیس/ بکارگیری پهپادها در ماموریت های نوروزی/ رونمایی از خودروی ضدگلوله

الحاق تجهیزات جدید به پلیس/ بکارگیری پهپادها در ماموریت های نوروزی/ رونمایی از خودروی ضدگلوله

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اختصاص پهپاد به پلیس های تخصصی گفت: با هدف های مشخص شده در ماموریت ها و کنترل جاده ها در ایام نوروز از این پهپادها استفاده خواهد شد.

به گزارش بهار جاودانه و بنابر اعلام خبرگزاری پلیس، سردار احمدرضا رادان در حاشیه الحاق تجهیزات جدید به پلیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اتفاق خوبی که در الحاق انجام گرفت رونمایی از خودروی ضد گلوله با ماهیت شهری است که  توسط همکاران ما در آماد و پشتیبانی و همکاری و مشارکت سازمان صنایع دفاع به بار نشسته که در نوع خود بی نظیر است و نسبت به نمونه های خارجی آن برتری دارد.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اختصاص پهپاد به پلیس های تخصصی از جمله مرزبانی، راهور ویگان های ویژه گفت: با هدف های مشخص شده در ماموریت ها و کنترل جاده ها  در ایام نوروز از این پهپادها استفاده خواهد شد.

وی به رصد کویر توسط پهپادها اشاره کرد و افزود: با الحاقات جدید مرزهای ما بیشتر از قبل کنترل خواهند شد و شاهد مراقبت و دیده بانی بهتری خواهیم بود.

سردار رادان از اختصاص یک هزار دستگاه انواع خودرو و 1500 دستگاه موتورسیکلت به بخش های ماموریتی و 70 دستگاه شناور تاکتیکی سریع به حوزه مرزبانی در بخش دریابانی خبر داد که می تواند ماموریت ها را در دریا خاصه در مبارزه با قاچاقچیان ارتقاء دهد.

فرمانده کل انتظامی کشور در خصوص اختصاص دوربین البسه و موضوع آفلاین بودن برخی از آنها اظهار داشت: تصویربرداری در ماموریت ها به صورت زنده و یا آفلاین انجام می شود و از تصاویر در صورت نیاز استفاده خواهد شد.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "الحاق تجهیزات جدید به پلیس/ بکارگیری پهپادها در ماموریت های نوروزی/ رونمایی از خودروی ضدگلوله" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "الحاق تجهیزات جدید به پلیس/ بکارگیری پهپادها در ماموریت های نوروزی/ رونمایی از خودروی ضدگلوله"، کلیک کنید.