اولین خرید قطعی پرسپولیس از تیم ملی می آید – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

اولین خرید قطعی پرسپولیس از تیم ملی می آید - خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار بهار جاودانه، باشگاه پرسپولیس با بررسی لیست خرید اوسمار ویه را مذاکرات خود برای جذب گزینه های مد نظر سرمربی برزیلی را آغاز کرده است. این باشگاه توافق های نهایی با یکی از بازیکنان فصل گذشته لیگ برتر که در اردوی فعلی تیم ملی نیز حضور دارد داشته است اما با توجه به محرومیت موقت 20 روزه رضا درویش از سوی کمیته انضباطی و همچنین درخواست بازیکن به دلیل حضور در اردوی تیم ملی قرار است قرارداد قطعی در زمان دیگری منعقد شود.

خرید جدید پرسپولیس در اردوی تیم ملی ایران با بازیکنان این تیم نیز صحبت کرده است و در مورد وضعیت باشگاه و تیم برای بستن قرارداد بلند مدت سه ساله مشورت کرده است.

شایان ذکر است مذاکره های باشگاه پرسپولیس با مدیر برنامه های این بازیکن قبل از برپایی اردوی تیم ملی ایران بوده است و قلعه نویی امروز اجازه حضور دلال ها در محل اسکان تیم ملی ایران را نداده است.

همچنین باشگاه پرسپولیس قصد دارد تمدید قرارداد بازیکنان فصل گذشته خود را نیز از هفته آینده آغاز کند اما برای امضای درویش باز هم باید منتظر پایان محرومیت انضباطی مدیرعامل خود باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین خرید قطعی پرسپولیس از تیم ملی می آید – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین خرید قطعی پرسپولیس از تیم ملی می آید – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.