این تصویر به دعوا های همسر و عروس دیوید بکام خاتمه داد

آفتاب نیوز :

خانم های خانواده بکام، ویکتوریا و نیکولا پلتز همسر بروکلین، در ماه های قبل از عروسی پسر بزرگ خانواده دچار اختلاف شدند، اما مراسم فرش قرمز اخیر نشان داد که همه چیز بین این دو نفر خوب است و حتی به نظر می رسد که از همیشه به یکدیگر نزدیک تر شده اند. در حین حضور در اولین نمایش فیلم نیکولا پلتز (لولا) در ایالات متحده که اولین فیلم او به عنوان کارگردان است، آن ها با محبت یکدیگر را در آغوش گرفته و لبخند می زنند و پلتز حتی بازوی خود را روی شانه های مادرشوهرش گذاشت. همچنین گزارش شده که ویکتوریا لباسی که نیکولا در فرش قرمز به تن داشت را طراحی کرده است.

همسر دیوید بکام پس از این رویداد تصاویر متعددی از این شب خاطره انگیز را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که به پلتز افتخار می کند. نیکولا نیز در پاسخ به مادرشوهرش نوشت: «خیلی دوستت دارم. از اینکه امشب از من حمایت کردید متشکرم و همچنین من عاشقش لباسم شدم.» نیکولا، ویکتوریا و بروکلین در جشن بعد از مراسم نیز دیده شدند و باهم رقصیدند و حتی با آهنگ پرطرفدار اسپایس گرلز Wannabe همخوانی کردند.

طبق گزارش ها، خصومت بین ویکتوریا و پلتز از زمانی شروع شد که او لباسی که ویکتوریا طراحی کرده بود را برای عروسی اش نپوشید. شایعات در مورد دلیل اختلاف این دو نفر خیلی زیاد بود و گزارش دیگری ادعا می کرد که علت اختلاف مادرشوهر و عروس این بود که مارک آنتونی (خواننده مشهوری که از دوستان نزدیک دیوید بکام است) در مراسم عروسی در حین سخنرانی به مادر بروکلین ادای احترام کرد و این موضوع باعث دلخوری نیکولا شد. نشریه میل به نقل از یک منبع آگاه نوشت: «سخنرانی آنتونی فقط در وصف خوبی های ویکتوریا بود.»

با این حال، به نظر می رسید که در اکتبر سال گذشته آتش اختلاف ها فروکش کرده و کل خانواده بکام در نمایش هفته مد ویکتوریا در پاریس گرد هم آمدند. این خانواده از آن زمان چندین بار با هم دیده شده اند و پلتز و ویکتوریا دایما همدیگر را در مصاحبه های رسانه ای و صفحات رسانه های اجتماعی تحسین می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این تصویر به دعوا های همسر و عروس دیوید بکام خاتمه داد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این تصویر به دعوا های همسر و عروس دیوید بکام خاتمه داد"، کلیک کنید.