بارش یک متری برف در گیلان/ بازگشایی کلیه راه های اصلی

بارش یک متری برف در گیلان/ بازگشایی کلیه راه های اصلی

بهار جاودانه/گیلان استاندار گیلان، با بیان اینکه کلیه راه های اصلی بازگشایی شده است، افزود: بازگشایی راه های فرعی همچنان ادامه دارد.

اسدالله عباسی امروز، هفتم اسفندماه در حاشیه بازدید از عملیات برف روبی محور رشت – سراوان در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: با همراهی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای و فرمانده پلیس راه استان در حال بازدید از محورهای مواصلاتی هستیم و هم اکنون در محور رشت – امامزاده هاشم تردد داریم که باز است.

وی با بیان اینکه کلیه راه های اصلی بازگشایی شده است، افزود: بازگشایی راه های فرعی همچنان ادامه دارد؛ این در حالی است که در مناطق کوهستانی استان بیش از یک متر برف باریده است.

استاندار گیلان نعمت برف را نشاط آور دانست و تصریح کرد: راهداران و سایر دستگاه های امدادی مشغول خدمات رسانی هستند.

عباسی از برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران استان در ساعات آینده جهت افزایش هماهنگی ها خبر داد و گفت: هم اکنون در رشت، آستانه اشرفیه، کوچصفهان، لاهیجان و سیاهکل به شدت برف می بارد و لذا علاوه بر تعطیلی مدارس، کارکنان ادارات با یک ساعت تاخیر در محل کار حاضر خواهند شد.

وی با بیان اینکه کارکنان شهرداری رشت مشغول برف روبی معابر هستند، اضافه کرد: شهروندان برای جلوگیری از ترافیک، همکاری های لازم را داشته باشند. بازگشایی معابر شهرک لاکانشهر رشت نیز به زودی آغاز می شود.

استاندار گیلان از مردم خواست در مصرف آب و برق و گاز مدیریت داشته باشند و تصریح کرد: در منطقه سراوان رشت به دلیل آسیب دیدن ترانس دچار قطعی برق هستیم و کارکنان توزیع برق مشغول رفع مشکل هستند.

وی از مردم خواست از ترددهای غیر ضروری پرهیز کنند و گفت: شدت بارش برف طی امروز ادامه دارد.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش یک متری برف در گیلان/ بازگشایی کلیه راه های اصلی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش یک متری برف در گیلان/ بازگشایی کلیه راه های اصلی"، کلیک کنید.