بازداشت شروری که در مهرآباد جنوبی قمه کشی کرد

بازداشت شروری که در مهرآباد جنوبی قمه کشی کرد

رییس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک شرور فراری و تحت تعقیب که باعث برهم زدن نظم عمومی در محله مهرآباد جنوبی شده بود، خبر داد.

به گزارش بهار جاودانه، سرهنگ علی قاسم پور در تشریح جزییات این خبر گفت: به دنبال تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 و اعلام قدرت نمایی یکی از اراذل و اوباش در محله مهرآباد جنوبی که اقدام به قمه کشی و بر هم زدن نظم عمومی کرده بود، ماموران در محل حاضر شده و اقدامات برای دستگیری این فرد در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت.  

وی با بیان اینکه ماموران با انجام اقدامات فنی پلیسی هویت و مخفیگاه متهم را مورد شناسایی قرار دادند، گفت: در ادامه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم در این خصوص اخذ شد. پس از آن ماموران در محل حاضر شده و با اجرای یک عملیات منسجم پلیسی، این فرد شرور را با اجرای یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

قاسم پور با بیان اینکه متهم با برهم زدن نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان و اهالی محل شده بود، افزود: متهم که پس از شرارت از محل متواری شده و مخفیگاه خود را نیز تغییر داده بود، تصور نمی کرد که از سوی پلیس دستگیر شود. او تحت بازجویی قرار گرفت و در جریان آن به جرم خود مبنی بر قدرت نمایی با قمه و ایجاد رعب و وحشت اعتراف کرد و هدف از این اقدام را جلب توجه اعلام کرد.  

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه متهم دارای سابقه بوده و به اتهام درگیری دسته جمعی، تهدید و ورود به عنف و تخریب خودرو نیز تحت تعقیب پلیس قرار داشت، گفت: برای این فرد پرونده ای تشکیل شد و متهم به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. همچنین تحقیقات تکمیلی در خصوص پرونده این شرور سابقه دار از سوی ماموران پلیس در حال انجام است.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت شروری که در مهرآباد جنوبی قمه کشی کرد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت شروری که در مهرآباد جنوبی قمه کشی کرد"، کلیک کنید.