بازیگر «لاست» با دنیای بازیگری خداحافظی کرد

بازیگر «لاست» با دنیای بازیگری خداحافظی کرد

آفتاب نیوز :

اوانجلین لیلی بازیگر کانادایی در اینستاگرام اعلام کرد از هالیوود و بازیگری کناره گیری کرده، ولی احتمال دارد زمانی نامشخص در آینده برگردد. لیلی که با بازی در نقش کیت آستن در سریال درام «لاست» یا «گمشده» شناخته شد، ویدیویی ضبط شده از سال 2006 را دوباره به اشتراک گذاشت که در آن ابراز تمایل کرده بود تا 10 سال بعد بازیگری بازنشسته باشد.

وی گفته بود ایده آلش این است که 10 سال دیگر یک بازیگر بازنشسته باشد، خانواده داشته باشد، به مسایل بشردوستانه بپردازد و بر زندگی مردم تاثیر بگذارد.

وی این ویدیو را دیروز بار دیگر منتشر کرده و نوشته است: امروز مملو از شادی به دیدگاهم عمل می کنم. خدا را شکر، من برای نعمت هایم بسیار سپاسگزارم. دور شدن از چیزی که به نظر می رسد انتخاب آشکار ثروت و شهرت باشد، می تواند ترسناک باشد، اما قدم گذاشتن در دارما، ترس را با رضایت جایگزین می کند. ممکن است روزی به هالیوود برگردم، اما فعلاً به اینجا تعلق دارم.

لیلی 44 ساله در بیانیه ای توضیح داده که در واقع هم در 3 سال اخیر و پس از اتمام بازی در «کوانتومانیا» از بازیگری دور بوده و احساس رضایت و شادی داشته است. وی افزوده است: می توانم فردا، دو سال آینده یا هرگز بازگردم، اما در حال حاضر هیچ تعهد قراردادی با کسی ندارم. من وقتم را به کار بشردوستانه و نوشتن اختصاص می دهم.

لیلی در هر 6 فصل سریال «گمشده» که از سال 2004 تا 2010 پخش شد، نقش کیت بیشاپ را بازی کرد. بازی او نامزدی جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر زن در یک سریال درام را به همراه داشت. او همچنین برای بازی در نقش هوپ ون داین / زنبورک در دنیای سینمایی مارول، شهرت دارد و اولین بار در «مرد مورچه ای» محصول 2015 در نقش این شخصیت ظاهر شد و پس از آن در «مرد مورچه ای و زنبورک» در سال 2018، «انتقام جویان: پایان بازی» محصول 2019 و «مرد مورچه ای و زنبور: شیدایی کوانتومی» محصول 2023 بازی کرد. لیلی بازیگر فیلم «هابیت» پیتر جکسون هم بود و نقش تایوریل فرمانده نظامی پایگاه الف ها در میرک وود را در 2 فیلم «هابیت: ویرانی اسماگ» و «هابیت: نبرد پنج ارتش» بازی کرد.

سال پیش لیلی فاش کرد پیشنهاد هیو جکمن برای پیوستن به فرانچایز «مردان ایکس» و پیشنهاد جاس ویدون برای بازی در «زن شگفت انگیز» را رد کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازیگر «لاست» با دنیای بازیگری خداحافظی کرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازیگر «لاست» با دنیای بازیگری خداحافظی کرد"، کلیک کنید.