باید برای سرمایه گذار واقعی فرش قرمز پهن کنیم

باید برای سرمایه گذار واقعی فرش قرمز پهن کنیم

بهار جاودانه/خراسان جنوبی فرماندار شهرستان زیر کوه گفت: باید برای سرمایه گذار واقعی فرش قرمز پهن کنیم.

محمد رضا غیرتی امروز شنبه 12 خرداد در جلسه مشترک کمیته اشتغال و کارگروه رفع موانع تولید این شهرستان با بیان اینکه باید برای سرمایه گذار واقعی فرش قرمز پهن کنیم، عنوان کرد: رصد مستمر اطلاعاتی تسهیلات پرداخت شده باید در دستور کار قرار گیرد تا از انحرافات احتمالی جلوگیری شود.

غیرتی با بیان اینکه بخش عمده ای از فرایند اشتغال در شبکه بانکی انجام می شود، گفت: انتظار می رود، بانک های عامل نسبت به تسریع در پرداخت تسهیلات اقدام عاجل انجام دهند، چراکه نارضایتی مردم در این خصوص رو به فزونی می باشد و به نظر می رسد شورای هماهنگی بانک های استان در این خصوص می بایست حساسیت بیشتری داشته باشد.

وی با بیان اینکه باید به سمت پرداخت تسهیلات به طرح های بزرگ اشتغالزایی در شهرستان حرکت کنیم، افزود: متاسفانه طرح های اشتغالزایی خرد با انحرافات مواجه می شوند که تبعات زیادی بر اقتصاد شهرستان خواهد داشت.

این مقام مسیول با بیان اینکه کارهای خوبی در حوزه اشتغال شهرستان انجام گرفته است، گفت: برای سرعت بخشیدن به روند توسعه شهرستان باید اشتغال مورد توجه بیشتری فرار گیرد.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باید برای سرمایه گذار واقعی فرش قرمز پهن کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باید برای سرمایه گذار واقعی فرش قرمز پهن کنیم"، کلیک کنید.