«برمودا» با رکورد مخاطب برنامه های ریالیتی شو پایانی شگفت انگیز را رقم زد

«برمودا» با رکورد مخاطب برنامه های ریالیتی شو پایانی شگفت انگیز را رقم زد

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه -بر اساس نتایج آخرین آمار مرکز تحقیقات فضای مجازی صدا و سیما برمودا با نویسندگی و اجرای کامران نجف زاده در شبکه نسیم ،همچنان در صدر جدول پر مخاطب ترین برنامه های صدا و سیما ایستاده است.
ماه فروردین امسال نیز برمودا توانسته بود با بالاترین میزان چرخش محتوا در شبکه های مجازی تراز جدیدی از دیده شدن یک برنامه تلویزیونی توسط مخاطبان را در این حوزه ثبت کند . پیمان جبلی رییس صدا و سیما در بازدید از پشت صحنه برمودا این برنامه را “اعتبار نسیم “خواند.

برمودا همچنین در نظرسنجی روزنامه جام جم نیز پربیننده ترین برنامه سرگرمی و گفتگو محور صدا و سیما شد.
برمودا که در تلوبیون هم بازدید میلیونی داشته حالا طبق نظر سنجی یک مرکز تحقیقاتی دانشگاهی که جزییات آن به زودی منتشر خواهد شد به پر بیننده ترین برنامه گفتگو محور تاریخ تلویزیون ایران تبدیل شده است.
فصل اول برمودا با تهیه کنندگی محسن نجفی سولاری و کامران شهریوری در پنجاه و دو قسمت روی آنتن نسیم رفت و شب گذشته پایان یافت.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«برمودا» با رکورد مخاطب برنامه های ریالیتی شو پایانی شگفت انگیز را رقم زد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«برمودا» با رکورد مخاطب برنامه های ریالیتی شو پایانی شگفت انگیز را رقم زد"، کلیک کنید.