برپایی 120 موکب سوگواری شهدای خدمت در شیراز

برپایی 120 موکب سوگواری شهدای خدمت در شیراز

بهار جاودانه/فارس سخنگوی شهرداری شیراز اقدامات و تمهیدات صورت گرفته شهرداری این کلان شهر در رثای شهید جمهور، سیدالشهدای خدمت و همراهانشان را تشریح و از راه اندازی بیش از 120 موکب در سطح کلان شهر و مناطق یازده گانه شهرداری شیراز خبر داد.

رضا جاویدی امروز 3 خردادماه در حاشیه بازدید از موکب های سوگواری شهدای خدمت در شیراز، با تسلیت ایام عزای سیدالشهدای خدمت و همراهانشان، اقدامات و تمهیدات صورت گرفته شهرداری این کلان شهر در رثای شهید جمهور، سیدالشهدای خدمت و همراهانشان را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه گرامیداشت جایگاه پرعظمت شهدا همواره در دستور کار مدیریت شهری بوده است، اظهار کرد: شهرداری شیراز از زمان اعلام خبر شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور محبوب و هییت همراه، نسبت به تغییر فضای شهری به فضای سوگواری اقدام کرده است.

سخنگوی شهرداری شیراز افزود: نصب پرچم های عزا و تصاویر شهید جمهور و همراهانشان و همچنین میزهای یادبود ازجمله اقدامات اولیه شهرداری شیراز و مناطق یازده گانه بود.

 جاویدی از برپایی بیش از 120 موکب در سطح کلان شهر توسط مناطق یازده گانه و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز خبر داد.

 وی همچنین به تلاش شبانه روزی خادمان مردم در شهرداری شیراز برای تمهیدات برگزاری ویژه برنامه های بزرگداشت شهدای خدمت در کلان شهر شیراز؛ سومین حرم اهل بیت در فراق شهید جمهور و همراهانشان اشاره کرد.

فضاسازی شهری، برپایی 120 موکب در شهر با محوریت مناطق و سازمان فرهنگی اجتماعی، چاپ 15 هزار پوستر جهت توزیع در موکب ها و مراسم را از جمله اقدامات شهرداری شیراز بود که جاویدی به آن پرداخت.

به گفته سخنگوی شهرداری شیراز، 100 دستگاه اتوبوس شهری نیز برای ارایه خدمات به شهروندان جهت شرکت در مراسم گرامیداشت شهیدان خدمت که امروز سوم خرداد در حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار می گردد، در نظر گرفته شده است.

وی گفت: این تعداد اتوبوس از ناوگان اتوبوسرانی با هماهنگی سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر شهرداری شیراز، پیش از پایان مراسم در پایانه شهید آیت الله دستغیب و خیابان 9 دی مستقر و ایاب و ذهاب شهروندان را به صورت رایگان به نقاط مختلف سطح شهر شیراز انجام خواهند داد.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برپایی 120 موکب سوگواری شهدای خدمت در شیراز" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برپایی 120 موکب سوگواری شهدای خدمت در شیراز"، کلیک کنید.