برگزاری بزرگترین رویداد رسانه ای ملی با حضور تیم های خوزستان 

برگزاری بزرگترین رویداد رسانه ای ملی با حضور تیم های خوزستان 

بهار جاودانه/خوزستان رییس سازمان بسیج رسانه خوزستان از برگزاری رویداد جام رسانه امید با حضور رسانه های بین المللی و داخلی روز 29 و 30 اردیبهشت در تهران خبر داد.

سجاد بهمیی، امروز پنج شنبه ( 27 اردیبهشت) در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه «جام رسانه امید» با هدف روایت گری صحیح و درست از پیشرفت در سراسر کشور برگزار خواهد شد، اظهارکرد:  در این رویداد صنعتگران و تولیدگران بزرگ کشور به روایت پیشرفت می پردازند و رقابت کنندگان از این روایتگری ها به تولید محتوا می پردازند و امید است با توجه به اتفاقات مثبت خدمت به مردم که روزانه روی می دهد بتوانیم شاهد امید و نشاط در کشور باشیم.

به گزارش بهار جاودانه، وی با بیان اینکه داوری اختتامیه این رویداد با استفاده از دو تیم مجهز به هوش مصنوعی و پایشگرهای چند بعدی انجام خواهد شد، گفت: اختتامیه جام رسانه امید در تاریخ 29 و 30 اردیبهشت ماه با حضور رسانه های داخلی و خارجی در سالن همایش های بین المللی دانشگاه انقلاب اسلامی در تهران برگزار خواهد شد. 

وی با اشاره به نقش رسانه در مدیریت افکار عمومی، گفت: امروز رسانه ها بخش عمده جریان سازی در افکار عمومی در سراسر جهان را برعهده دارد و به همین دلیل نیز باید این رسالت را به درستی انجام دهد.

بهمیی بیان کرد: اگر امروز شبه رسانه های معاند سعی در سیاه نمایی و ناامید کردن مردم ایران به ویژه جوانان را دارند در مقابل رسانه های داخلی باید با جهاد تبیین صحیح به امیدآفرینی بپردازند.

مسیول سازمان بسیج رسانه خوزستان تصریح کرد: امیدآفرینی در زمانی که غرب با تمام ظرفیت خود به میدان آمده و سعی دارد تا در یک جنگ ترکیبی به ملت بزرگ ایران ضربه بزند اصلی ترین وظیفه رسانه ها به شمار می رود که مورد تاکید چندباره مقام معظم رهبری نیز است.

وی اظهار کرد: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در انعکاس و بازگو پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم «بسیج رسانه » با احصای خلا موجود به برپایی «جام رسانه امید» پرداخته است، در این رویداد نیمه پر لیوان دیده می شود تا در زمانی که اخبار منفی بیشتر دیده می شود بتوانیم دستاوردها و اقدامات امیدآفرین را روایتگری کنیم.

مسیول سازمان بسیج رسانه بیان کرد: «جام رسانه امید» با حضور رسانه های کشور در یک رویداد ملی 36 ساعته به رقابت با هم می پردازند.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری بزرگترین رویداد رسانه ای ملی با حضور تیم های خوزستان " هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری بزرگترین رویداد رسانه ای ملی با حضور تیم های خوزستان "، کلیک کنید.