برگزاری دومین حراج خرده فروشی در گیلان

برگزاری دومین حراج خرده فروشی در گیلان

بهار جاودانه/گیلان مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی گیلان گفت: به مناسبت دهه کرامت، دومین حراج خرده فروشی اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان گیلان در سال 1403 آغاز شد.

احمدرضا موقری امروز (22 اردیبهشت ماه) اظهار کرد: برای این حراج خرده فروشی پنج ردیف کالایی به تعداد 34 کالا مورد تایید قرار گرفته است.

او با بیان اینکه تاریخ انتشار آگهی در سایت ستاد ایران از ساعت 8 صبح 22 اردیبهشت ماه و تاریخ برگزاری حراج از 24 اردیبهشت ماه ساعت 8 تا 19 همان روز است، بیان کرد: مهلت پرداخت برندگان در حراج بعد، پایان زمان برگزاری حراج از ساعت 19 روز 24 اردیبهشت تا پایان روز 31 اردیبهشت ماه است.

به گزارش بهار جاودانه به نقل از روابط عمومی اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان گیلان، وی افزود: برندگان بعد از واریز، برای دریافت کالا از اول تا هفتم خرداد مهلت دریافت کالای را دارند.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری دومین حراج خرده فروشی در گیلان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری دومین حراج خرده فروشی در گیلان"، کلیک کنید.