برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی، ورزشی معلمان مدارس سمای بوشهر

برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی، ورزشی معلمان مدارس سمای بوشهر

معاون امور مدارس سمای استان بوشهر از برپایی نخستین جشنواره فرهنگی، ورزشی معلمان این مدارس به مناسبت بزرگداشت مقام معلم خبر داد.

فخرالسادات هاشمی معاون امور مدارس سمای استان بوشهر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه اظهار کرد: نخستین جشنواره فرهنگی، ورزشی معلمان مدارس سمای استان بوشهر به همت اداره تربیت بدنی معاونت علوم تربیتی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی در مجموعه ورزشی اداره بندر بوشهر برگزار شد.

وی بیان کرد: برای برگزاری این جشنواره جلسات متعددی با ارگان های مختلف برگزار شد تا بتوانیم با برنامه ریزی های لازم این جشنواره را در روز معلم در این معاونت برگزار کنیم.

برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی، ورزشی معلمان مدارس سما استان بوشهر

معاون امور مدارس سمای استان بوشهر عنوان کرد: دارت، داژبال، و طناب کشی از جمله رشته های ورزشی بودند که معلمان و کارکنان مدارس سما استان بوشهر برحسب علاقه مندی خود در این رشته ها شرکت کردند که پس از داوری مسابقات توسط مسیولان حوزه تربیت بدنی معاونت سما به نفرات برتر نیز جوایزی اهدا شد.

هاشمی با اشاره به برنامه های متعدد این جشنواره افزود: این جشنواره با استقبال بسیار خوب معلمان و کارکنان همراه بود و حضور پررنگی در این جشنواره داشتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی، ورزشی معلمان مدارس سمای بوشهر" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی، ورزشی معلمان مدارس سمای بوشهر"، کلیک کنید.