بی ام و مخملی هوش از سر خودرو بازان پراند! /عکس

امیرمسعود عابدین_ بی ام و در جدیدترین اقدام خود با یک مدل بریتانیایی به نام نایومی کمبل همکاری کرده تا نسخه ای خاص و استثنایی از مدل پرچم دار M را تولید کند. این XM خاص به دلیل علاقه این مدل، به رنگ بنفش طراحی شده است.

بی ام و مخملی رونمایی شد! /عکس

این بی ام و XM که Mystique Allure نام دارد، اولین نمایش عمومی خود را این هفته در جشنواره فیلم کن انجام می دهد. این خودرو تا حدی با مخمل واقعی پوشانده شده است. این پارچه نرم در داخل نیز استفاده شده است.

بی ام و مخملی رونمایی شد! /عکس

به گزارش بهار جاودانه، این اولین بار نیست که بی ام و از پارچه روی بدنه خودرو استفاده می کند. در سال 2008، مدل Gina Light Visionary یک پارچه بادوام داشت که ساختار فلزی را می پوشاند. این کانسپت مسلماً جالب تر از XM بود، چرا که بدنه ای داشت که تغییر شکل می داد! محرک های هیدرولیک و الکتریکی که بر روی ساختار آلومینیومی زیر پوسته نصب شده اند، Gina را قادر می سازند تا شکل خود را تغییر دهد.

بی ام و مخملی رونمایی شد! /عکس

این برند لوکس آلمانی تا حدودی عادت به انجام کارهای متفاوت با بدنه خودرو دارد. در سال 2019، بی ام و از یک مدل X6 فوق مشکی با پوشش Vantablack VBx2 رونمایی کرد که می توانست بیش از 99 درصد نور را جذب کند. در سال 2022، iX Flow دارای فناوری E Ink با میلیون ها میکروکپسول به ضخامت موی انسان بود که می توانست رنگهای خاکستری را نشان دهد. یک سال بعد، کانسپت i Vision Dee با 32 رنگ قابل انتخاب در 240 بخش از بدنه خودرو رونمایی شد.

227322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بی ام و مخملی هوش از سر خودرو بازان پراند! /عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بی ام و مخملی هوش از سر خودرو بازان پراند! /عکس"، کلیک کنید.