تاج باید عذرخواهی کند/ عمرم قد نمی دهد مشکلات مدیریتی پرسپولیس حل شود

محمد رویانیان گفت: من بچه بودم مشکلات پرسپولیس وجود داشت و فکر نمی کنم عمرم قد دهد که این مشکلات حل شود. 

به گزارش بهار جاودانه، محمد رویانیان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: واقعا مراسم باشکوهی بود. مردم ایران یکبار دیگر دشمن را غافلگیر کردند. دوستان هم خوشحال شدند. این حضور واقعا حضور حماسه آفرین بود.

مدیر عامل سابق پرسپولیس در خصوص وضعیت این باشگاه گفت: پرسپولیس باشگاه بزرگی است؛ نام پرآوازه ای دارد و مشکلاتش حل می شود چون هواداران با تعصب کمک می کنند که تیم به جایگاهش برگردد. 

او در خصوص قهرمان شدن پرسپولیس در لیگ برتر گفت: هنوز فرصت قهرمان شدن داریم. 

رویانیان در خصوص مشکلات این باشگاه گفت: مقداری پرسپولیس کسالت دارد و باید برگردد. ان شاءالله برمی گردد. توانایی پرسپولیس زیاد است و در گذشته هر موقع خواست زمین بخورد برگشته است. 

او در خصوص مشکلات مدیریتی این باشگاه گفت: من بچه بودم این مشکلات وجود داشت و فکر نمی کنم عمرم قد دهد که این مشکلات حل شود. 

رویانیان در خصوص نتایج تیم ملی گفت: واقعا تاسف بار بود. نباید می باختیم و باید حداقل به فینال می رفتیم.

او در خصوص مدیریت تاج نیز گفت: او باید عذرخواهی کند. هیچ مقامی بالاتر از مردم ایران نداریم و باید عذرخواهی کند.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاج باید عذرخواهی کند/ عمرم قد نمی دهد مشکلات مدیریتی پرسپولیس حل شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاج باید عذرخواهی کند/ عمرم قد نمی دهد مشکلات مدیریتی پرسپولیس حل شود"، کلیک کنید.