تامین برق پایدار چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری

تامین برق پایدار چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری

معاون هماهنگی توزیع شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق (توانیر) گفت: نظارت کامل و فعالیت مستمر ۶‌هزار و ۲۰۳ گروه عملیاتی شرکت‌های توزیع نیروی برق سراسر کشور، سبب تامین برق پایدار چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در روز جمعه (هشتم تیرماه) شد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه از وزارت نیرو، محسن ذبیحی گفت: ۱۶ هزار و ۱۸۴ نیروی عملیاتی شامل ۱۱ هزار و ۲۸۱ نیروی متخصص، ۲ هزار و ۴۴۰ کارشناس نظارتی،۲ هزار و ۴۶۵ نیروی پشتیبانی به همراه هفت‌هزار و ۱۶ خودروی عملیاتی سبک‌وسنگین، وظیفه خطیر تامین برق حوزه‌های رای‌گیری در سراسر کشور را بر عهده داشتند تا برق پایدار و مطمئن این دوره از انتخابات بدون هیچ مشکلی تامین شود.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری روز جمعه (هشتم تیرماه) در سراسر کشور برای انتخاب نهمین رئیس‌جمهور برگزار شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تامین برق پایدار چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تامین برق پایدار چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری"، کلیک کنید.