تداوم یورش صهیونیست ها به مناطق مختلف کرانه باختری

تداوم یورش صهیونیست ها به مناطق مختلف کرانه باختری

همزمان با تداوم جنگ نسل کشی علیه نوار غزه از هفتم اکتبر، نیروهای رژیم صهیونیستی صبح امروز (شنبه) به یورش های خود به مناطق مختلف کرانه باختری ادامه دادند.

به گزارش بهار جاودانه، نیروهای رژیم صهیونیستی به شهر «جنین»، شهرک «جلبون»، شهرک «عصیره» و روستای «قوصین» در استان نابلس یورش برده و ایست بازرسی در ورودی اردوگاه «الجلزون» در شمال رام الله ایجاد کرده و اقدام به تفتیش و بازرسی خودروها کردند.

براساس گزارش العربی الجدید، شهرک نشینان صهیونیست به تجاوزات خود علیه فلسطینیان و دارایی های آنها در مناطق مختلف کرانه باختری ادامه داده و تحت حفاظت نیروهای رژیم اشغالگر اقدام به آتش زدن درختان زیتون و محصولات کشاورزی در روستای «المغیر» در شرق رام الله کردند.

نیروهای رژیم اشغالگر هم چنین به شهرک «عصیره» و روستای «قوصین» در استان نابلس یورش برده و اقدام به گشت زنی در خیابان های این شهرک و تعدادی از محله های آن کردند. نظامیان اشغالگر همچنین به تعدادی از منازل در روستای «قوصین» یورش بردند.

نیروهای رژیم اشغالگر پس از یورش به شهر جنین «محمد ابو الرب» و «ساجی الجمل»، دو جوان فلسطینی را پس از یورش به منازل و تفتیش و بازرسی آنها بازداشت کردند.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تداوم یورش صهیونیست ها به مناطق مختلف کرانه باختری" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تداوم یورش صهیونیست ها به مناطق مختلف کرانه باختری"، کلیک کنید.