تراکتوری ها در انتظار جلسه سران آذربایجان شرقی

تراکتوری ها در انتظار جلسه سران آذربایجان شرقی

بهار جاودانه/آذربایجان شرقی با گذشت چندین هفته از مطرح شدن واگذاری مالکیت تراکتور توسط زنوزی، وضعیت مالکیتی این تیم کماکان نامشخص است و تراکتوری ها هفته های پراسترسی را پشت سر می گذارند.

تراکتور در هفته های اخیر با مسایل مالکیتی روبه رو بوده و همین موضوع فعالیت های این باشگاه را به حالت تعلیق در آورده است. در حالی که عمده هواداران تراکتور استقبال ویژه ای از واگذاری مالکیت توسط محمدرضا زنوزی داشتند اما رسانه رسمی باشگاه تراکتور اعلام کرده این تیم به دلیل نداشتن مشتری در اختیار هیات فوتبال قرار گرفته است.

نامشخص بودن وضعیت مالکیتی تراکتور هواداران این تیم را نگران کرده و باتوجه به نزدیک شدن به پنجره نقل وانتقالات تابستان، تراکتوری ها روزها و هفته های پر تلاطمی را سپری می کنند.

حبیب ستوده نژاد، مدیرکل ورزش وجوانان آذربایجان شرقی (شنبه) هفته جاری در این رابطه به بهار جاودانه گفت: به زودی جلسه ای مابین مسیولان استانی و سران باشگاه تراکتور برای تصمیم گیری درباره واگذاری مالکیت این باشگاه برگزار خواهد شد و منتظر این جلسه نهایی هستیم که زمان برگزاری آن فعلا مشخص نیست.

تراب محمدی، سرپرست استانداری آذربایجان شرقی امروز (سه شنبه) در ششمین نشست از سلسله نشست های رسم خدمت درباره بلاتکلیفی وضعیت واگذاری مالکیت تراکتور اظهار کرد: در طی روزهای آتی جلسه ای با مالک باشگاه تراکتور برگزار خواهیم کرد و امیدوارم خبرهای خوبی به هواداران تراکتور منتقل شود.

او ادامه داد: از هواداران تراکتور خواهش می کنم که صبر خود را افزایش داده و با این قضیه کنار بیایند که ماهیت فوتبال برد و باخت است و نمی شود با یک برد، سرمایه گذار و مالک تیم را مورد ناسزا قرار داد.

محمدی گفت: در این بین اصحاب رسانه استان باید تبیین کنند که ماهیت ورزش فوتبال، برد و باخت و هم باشگاه تراکتور و هم رسانه ها در ایجاد فرهنگ هواداری اقدام داشته باشند.

به گزارش بهار جاودانه، حالا باید منتطر نتیجه جلسه سران آذربایجان شرقی در رابطه با تصمیم گیری درباره مالکیت تراکتور بود و دید آیا مالکیت این تیم پرطرفدار بلاخره واگذاری می شود یا خیر!؟

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تراکتوری ها در انتظار جلسه سران آذربایجان شرقی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تراکتوری ها در انتظار جلسه سران آذربایجان شرقی"، کلیک کنید.