تردد وسایل نقلیه از محور شمال به جنوب چالوس «ممنوع» شد

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا اعلام کرد که تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی «ممنوع» است.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با بهار جاودانه، با اشاره به آخرین وضعیت جاده ها، اظهار کرد: تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.

وی افزود: در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه، آزادراه تهران ـ شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده تونل های شماره 13،12،11 حدفاصل تونل شماره 16 تا 18 و حدفاصل تونل البرز تا انتهای آزادراه، محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده های آبعلی و مشاء، حدفاصل پلور تا گزنک، محدوده های شاهاندشت، وانا و سه راهی چلاو، محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده های شهر دماوند و شهر فیروزکوه ترافیک سنگین گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا یادآور شد: همچنین در آزادراه قزوین ـ رشت محدوده یوزباشی چای و حدفاصل منجیل تا رودبار، آزادراه کرج ـ قزوین حدفاصل مهرویلا تا گلدشت و محدوده های آبیک و محمدیه، آزادراه تهران ـ قم محدوده های عوارضی اول و قیصرآباد ترافیک سنگین گزارش شده است.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تردد وسایل نقلیه از محور شمال به جنوب چالوس «ممنوع» شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تردد وسایل نقلیه از محور شمال به جنوب چالوس «ممنوع» شد"، کلیک کنید.