تصویر روز ناسا: ساندی و هاله ماه/ عکس

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه، ماه کامل آوریل گذشته از میان ابرهای مرتفع نزدیک افق می‌درخشد و سایه‌هایی را در این آسمان‌نما ایجاد می‌کند.

در تصویر روز ناسا چه می‌بینیم؟

همراه با ساندی، نگهبان سگ که درحال تماشای دروازه باغ است، این عکس فوری با زاویه باز، هاله یخی 22 درجه‌ای ماه را نیز به تصویر کشید.

ساندی

اما ماه کامل روشن ژوئن نیز سایه‌هایی ایجاد خواهد کرد. در این ماه، فاز کامل ماه دقیقاً در ساعت 01:08 (به وقت ساعت جهانی) 22 ژوئن رخ می‌دهد.

این زمان فقط 28 ساعت یا بیشتر پس از انقلاب تابستانی امروز (در ساعت 20:51، 20 ژوئن) است.

ماه کامل ژوئن که برای برخی به‌عنوان ماه توت‌فرنگی شناخته‌ می‌شود، در جنوبی‌ترین انحراف خود قرار دارد و البته هاله‌های 22 درجه‌ای خود را در آسمان مه‌آلود شب ایجاد می‌کند.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصویر روز ناسا: ساندی و هاله ماه/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصویر روز ناسا: ساندی و هاله ماه/ عکس"، کلیک کنید.