تظاهرات یهودیان حریدی در اعتراض به قانون خدمت نظامی اجباری

تظاهرات یهودیان حریدی در اعتراض به قانون خدمت نظامی اجباری

یهودیان حریدی یکشنبه شب در اعتراض به قانون خدمت نظامی اجباری در قدس اشغالی تظاهرات برگزار کردند.

به گزارش بهار جاودانه، یهودیان حریدی یکشنبه شب در اعتراض به قانون خدمت نظامی اجباری در قدس اشغالی تظاهرات برگزار کردند.

مرکز رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد پلیس اقدام به متفرق کردن معترضان حریدی کرده و با آنها درگیر شده است.

حریدی‌ها با سر دادن شعارهایی علیه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خواستار جلوگیری از تصویب این قانون شدند.

شبکه عبری زبان کان اعلام کرد یهودیان حریدی (مذهبی) روز یکشبه خودروی وزیر مسکن رژیم صهیونیستی را در شهر قدس در اعتراض به قانون خدمت نظامی اجباری حریدی‌ها محاصره کرده و با سنگ مورد حمله قرار دادند.

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در تلاش است تا پیش‌نویس قانونی را اعمال کند که خدمت نظامی شامل همه جوانان شهرک‌نشین از جمله حریدی‌ها شود و دوره خدمت اجباری را از ۳۲ ماه به ۳۶ ماه افزایش دهد و در عین حال این قانون درباره سربازان وظیفه فعلی نیز اجرا شود.

محافل اسرائیلی، مساله حریدی‌ها را پرونده‌ای لاینحل می‌دانند و معتقدند که درگیری میان نتانیاهو و رهبران مذهبی آن ادامه خواهد داشت و غافلگیری‌های بیشتری را به همراه دارد.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تظاهرات یهودیان حریدی در اعتراض به قانون خدمت نظامی اجباری" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تظاهرات یهودیان حریدی در اعتراض به قانون خدمت نظامی اجباری"، کلیک کنید.