توسعه سامانه ۱۱۸ برای بازاریابی کسب‌وکارها در کشور

توسعه سامانه ۱۱۸ برای بازاریابی کسب‌وکارها در کشور

یکی از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری خراسان سامانه‌ای شبیه ۱۱۸ پیاده‌سازی کرده، با این تفاوت که این سامانه به طور خاص اطلاعات تماس، ایمیل و آدرس هر صنفی را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

امید زینتی یکی محققان این شرکت فناور در گفت‌وگو با بهار جاودانه، گفت: ما شرکتی در حوزه تولید محتوا هستیم که در زمینه تولید پادکست، موشن، انیمیشن و تیزر فعال، خدماتی را ارائه می‌دهیم.

وی افزود: محصولی که اخیرا از سوی این شرکت ارائه شده است، سامانه‌ای است که می‌توان از طریق آن به شماره تماس، ایمیل و آدرس هر فردی در هر منطقه از دنیا در هر صنف کاری دسترسی داشت.

زینتی اظهار کرد: به عنوان نمونه اگر آدرس، شماره تلفن و ایمیل افرادی را که در ترکیه دارای رستوران هستند، بخواهید، ما این اطلاعات را در اختیار فرد متقاضی قرار می‌دهیم.

این محقق، پیاده‌سازی این سامانه را در راستای بازاریابی کسب‌وکارها و شرکت‌ها عنوان کرد و یادآور شد: این خدمات برای توسعه کسب و کارهای بسیار مهم است، چرا که اگر شرکتی دارای محصولات تجاری باشد، به راحتی می‌تواند از این ابزار استفاده کند.

به گفته وی، این سامانه نوعی خدمات ۱۱۸ است؛ با این تفاوت ‌که در آن علاوه بر شماره تلفن، آدرس ایمیل و آدرس مکانی هر صنف کاری ارائه می‌شود.

زینتی تاکید کرد: این خدمات برای مناطق و شهرهای مختلف کشور نیز فراهم شده است، ما در حال به روز رسانی داده‌ها در این سامانه هستیم.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توسعه سامانه ۱۱۸ برای بازاریابی کسب‌وکارها در کشور" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توسعه سامانه ۱۱۸ برای بازاریابی کسب‌وکارها در کشور"، کلیک کنید.