تکلیف استادان دانشگاه‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری سنگین است

بهرامی:

تکلیف استادان دانشگاه‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری سنگین است

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق و دلیجان تأکید کرد: تکلیف استادان دانشگاه‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری و مشارکت حداکثری بسیار سنگین است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه، مراسم بزرگداشت شهادت شهید چمران و روز بسیج اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق برگزار شد.

آغاز این مراسم به صورت برخط و در ارتباط با مراسم کشوری بود.

حمیدرضا بهرامی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق و دلیجان با اشاره به نقش مهم استادان دانشگاه در ارتباط با مسائل جامعه بر تکلیف سنگین استادان در انتخابات پیش رو تأکید کرد.

حجت‌الاسلام مشهود عینلو امام جمعه نراق هم با گرامیداشت یاد و نام شهدای خدمت درباره لزوم شرکت در انتخابات به‌خصوص انتخاب اصلح مطالبی بیان کرد.

محسن صادقی فرمانده سپاه ناحیه دلیجان هم به اعیاد و مناسبت‌های اخیر اشاره کرد و ادامه داد: شهیدچمران با وجود تحصیلات عالی از دانشگاه‌های آمریکا به‌دلیل پایبندی راسخ به ایدئولوژی پایه‌گذار حرکتی انقلابی بود که امروزه به‌عنوان جریان مقاومت شناخته می‌شود.

در پایان این مراسم از دکتر اژدری‌زاده و دکتر صباغیان به عنوان استادان تاثیرگذار بسیجی تجلیل شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکلیف استادان دانشگاه‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری سنگین است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکلیف استادان دانشگاه‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری سنگین است"، کلیک کنید.