جاده چالوس تا ایمن سازی کامل بازگشایی نمی شود

جاده چالوس تا ایمن سازی کامل بازگشایی نمی شود

رییس پلیس راهور فراجا اعلام کرد که با توجه به احتمال خطر ریزش سنگ، محور چالوس در حدفاصل کندوان تا مرزن آباد همچنان و تا زمان ایمن سازی کامل مسیر مسدود بوده و پلیس اجازه بازگشایی آن را نخواهد داد.

سردار سید تیمور حسینی در گفت وگو با بهار جاودانه با اشاره به انسداد محور چالوس پس از سیلاب شب گذشته گفت: در شب گذشته پس از بارش باران در ارتفاعات البرز و استان مازندران شاهد سرازیر شدن سیلاب در محدوده سیاه بیشه وکندوان به سمت مرزن آباد بودیم که متاسفانه خسارات زیادی به خودروی مسافران ، اهالی، رستوران های حاشیه جاده و … وارد کرد.

رییس پلیس راهور فراجا در ادامه با تاکید بر ادامه انسداد قسمت سیلاب زده جاده چالوس در حدفاصل کندوان تا مرزن آباد گفت: به دلیل بارش باران و احتمال ریزش سنگ و همچنین ایمن سازی مسیر برای حفاظت از جان هموطنان جاده چالو در محدوده کندوان از هر دو طرف مسدود و در صورت بازگشایی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی تاکید کرد که پلیس راهور تا زمان ایمن سازی کامل این مسیر اجازه بازگشایی این محور را نخواهد داد.

حسینی درباره مسیرهای جایگزین نیز گفت: مسافران برای سفر به شمال کشور یا بازگشت از آن می توانند از جاده و مسیرهای جایگزین مانند هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت استفاده کنند.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جاده چالوس تا ایمن سازی کامل بازگشایی نمی شود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جاده چالوس تا ایمن سازی کامل بازگشایی نمی شود"، کلیک کنید.