جان باختن دو مرد و یک زن براثر حرکات نمایشی یک موتورسوار در کرمان

جان باختن دو مرد و یک زن براثر حرکات نمایشی یک موتورسوار در کرمان

آفتاب نیوز :

سرهنگ پیام محمدی، ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه چندی قبل حرکات نمایشی یک موتور سوار به صورت حرکت تک چرخ و عدم توجه به جلو منجر به برخورد با یک موتورسیکلت دیگر به صورت رخ به رخ شد که این موتورسوار به همراه یک آقا و یک خانم که راکب موتورسیکلت مقابل بودند در دم فوت و 3 خانواده برای یک عمر داغدار شدند.

وی افزود: متاسفانه به رغم این همه هشدار و توصیه باز هم برخی موتورسواران بدون توجه به مقررات و همچنین با انجام حرکات نمایشی هم جان خود و هم جان دیگران را به خطر می اندازند.

رییس اداره نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان کرمان افزود: کلاه ایمنی یکی از حیاتی ترین ابزار ها برای حفظ جان موتورسیکلت سواران است که فرهنگ استفاده از آن باید از سوی همه دستگاه های دخیل در امر ترافیک ترویج شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جان باختن دو مرد و یک زن براثر حرکات نمایشی یک موتورسوار در کرمان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جان باختن دو مرد و یک زن براثر حرکات نمایشی یک موتورسوار در کرمان"، کلیک کنید.