جدیدترین ابرخودروی بوگاتی با رنگ آمیزی 93 سال پیش! /عکس و فیلم

امیرمسعود عابدین_ هرگز بوگاتی شیرون زشتی وجود نداشته، ندارد و نخواهد داشت! حداقلش آن است که ما هیچ مدل زشتی از آن را ندیده ایم. جدیدترین نسخه این خودرو همچنان به این مسیر ادامه می دهد و از طرح دو رنگ برای جذابیت کامل خود استفاده می کند.

جدیدترین نسخه بوگاتی شیرون، زرد اسپرت با نوار مشکلی /عکس و فیلم

به گزارش بهار جاودانه، این شیرون سوپر اسپورت سفارشی که «55 One of One» نامیده می شود، ادای احترامی است به داستانی از گذشته بوگاتی. همان طور که از نام آن پیداست، این خودرو به افتخار Type 55 Super Sport طراحی شده توسط ژان بوگاتی، ساخته شده است. این اولین پروژه بوگاتی نیست که به مدل های قبلی اشاره می کند. “57 One of One” که سال گذشته معرفی شد، اشاره ای به بوگاتی تایپ 57 SC آتلانتیک نمادین است.

جدیدترین نسخه بوگاتی شیرون، زرد اسپرت با نوار مشکلی /عکس و فیلم

طرح رنگ مشکی و زرد برای مطابقت با اولین بوگاتی سوپر اسپورت در سال 1931 رنگ آمیزی شده است. خط مرکزی مشکی شیرون مستقیماً با همان ظاهر اصلی مطابقت دارد. سفارشی سازی های بیشتر در سرتاسر 55 Super Sport وجود دارد و منحصربه فرد بودن آن را نشان می دهد. شماره 55 را می توان در زیر بال عقب، روی گلگیرها و داخل درب ها و سرتاسر خودرو یافت.

جدیدترین نسخه بوگاتی شیرون، زرد اسپرت با نوار مشکلی /عکس و فیلم

منبع: کار اند درایور

322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جدیدترین ابرخودروی بوگاتی با رنگ آمیزی 93 سال پیش! /عکس و فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جدیدترین ابرخودروی بوگاتی با رنگ آمیزی 93 سال پیش! /عکس و فیلم"، کلیک کنید.