جزییاتی از فصل تازه سریال یانگوم (جواهری در قصر)

آفتاب نیوز :

لی یونگ آیه بازیگر مشهور کره ای، می خواهد نقش یانگوم «جواهری در قصر» را در دنباله تازه این سریال تکرار کند.

جواهری در قصر در زمان خود یک موفقیت بزرگ بود و هنوز هم یکی از درام های کره ای با بالاترین امتیاز است. تاثیر فرهنگی این سریال بسیار زیاد بود به طوری که به محبوبیت جنبه های زیادی از فرهنگ کره ای به ویژه غذا های این کشور کمک زیادی کرد. این سریال در چندین درام دیگر نیز مورد اشاره قرار گرفت و یک تیاتر موزیکال و یک سریال انیمیشن نیز بر اساس آن ساخته شد.

در یک بیانیه، Fantagio اعلام کرده است که: «فیلمبرداری درام تاریخی «اوینیو دایه یانگوم» قرار است در ماه اکتبر سال 2024 آغاز شود».

«اوینیو» کلمه ای کره ای برای اشاره به پزشکان زن در دوران سلسله جوسیون بوده است و پیشوند «دایه» نیز کلمه ای کره ای به معنی «بزرگ» است. در سری اصلی سریال، یانگوم به دلیل کار های فوق العاده اش عنوان افتخاری «دایه» را از امپراتور دریافت کرده بود. شرکت فانتاگیو همچنین فاش کرد که لی یونگ آیه در ژوین 2023 برای ایفای مجدد این نقش انتخاب شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییاتی از فصل تازه سریال یانگوم (جواهری در قصر)" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییاتی از فصل تازه سریال یانگوم (جواهری در قصر)"، کلیک کنید.