جعل عمیق پا در کفش «پوتین» کرد/ جعل چهره های سیاسی در جشنواره کن

جعل عمیق پا در کفش «پوتین» کرد جعل چهره های سیاسی در جشنواره کن

یک کارگردان لهستانی با استفاده از نرم افزار های هوش مصنوعی چهره ای جعلی از ولادیمیر پوتین را در جشنواره کن به نمایش درآورد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه به نقل از فرانس 24، فیلم زندگینامه ولادیمیر پوتین در جشنواره کن در حالی به نمایش درآمد که شخصیت او بدون حضور واقعی اش یعنی به کمک فناوری هوش مصنوعی در فیلم دیده می شود.

تریلر این فیلم با نمایی توهین آمیز از پوتین که پوشک به پا دارد و روی زمین نشسته شروع می شود. چهره پوتین با استفاده از نرم افزار هوش مصنوعی به بدن یک بازیگر پیوند خورده است.

فیلم عنوان ساده و شناخته شده ای دارد: «پوتین» و پاتریک وگا (Patryk Vega) کارگردان لهستانی آن را ساخته است.

وگا فیلمش را پیش از تاریخ اصلی اکران عمومی (سپتامبر) به 50 کشور جهان فروخته است. این فیلم زندگی پوتین را در شش دهه زندگی اش از 10 سالگی به بعد دنبال می کند و با مرگ او به پایان می رسد.

استفاده از فناوری هوش مصنوعی در هالیوود بیش از یک سال است که بازیگران و فعالان صنعت فیلمسازی را نگران کرده است، چرا که آن را تهدیدی برای شغل خود می بینند و اعتصاب زیادی نیز به همین دلیل به راه انداخته اند. این در حالی است که بسیاری از استودیو های هالیوود برای کاهش هزینه ها به استفاده از نرم افزار های هوش مصنوعی روی آورده اند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جعل عمیق پا در کفش «پوتین» کرد/ جعل چهره های سیاسی در جشنواره کن" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جعل عمیق پا در کفش «پوتین» کرد/ جعل چهره های سیاسی در جشنواره کن"، کلیک کنید.