حاشیه های جوکر 2؛ از حضور احسان علیخانی تا غیبت سیامک انصاری

حاشیه های جوکر 2؛ از حضور احسان علیخانی تا غیبت سیامک انصاری

آفتاب نیوز :

«جوکر2» این بار با اجرا و میزبانی احسان علیخانی و حضور بازیگران جواد رضویان، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، محمدرضا علیمردانی، نیما شعبان نژاد، نصرالـله رادش، مجید مظفری و هادی کاظمی در یکی از پلتفرم ها پخش خود را آغاز کرد. ریالیتی شویی که قسمت اول با اجرای سیامک انصاری بود و احسان علیخانی در مقام کارگردان پشت صحنه این برنامه پرمخاطب قرار داشت. با نمایش قسمت اول از جوکر 2 جای خالی دو نفر به خوبی دیده شد یکی حامد آهنگی و دیگر سیامک انصاری که به نظر می رسد عدم حضورشان در این برنامه دلایل خاص خود را دارد.

حامد آهنگی می آید؟

پس از فصل اول «جوکر» این مسابقه با نام «جوکر 2؛ طبقه بیست ویک» به فصل دوم رسید خیلی ها احتمال می دادند که در اولین قسمت حامد آهنگی هم جز یکی از شرکت کنندگان باشد. اما به نظر می رسد این روز ها حامد آهنگی سرش شلوغ است و برنامه های خود را از جمله «شب آهنگی» دارد و شاید در قسمت های بعدی در این برنامه حضور داشته باشد.

بازیگری که 99 درصد رای آورد

«جوکر یک» در اولین قسمت از فصل پنجم حضور حامد آهنگی باعث شده بود که این قسمت از برنامه بتواند 99 درصد آرای مثبت تماشاگران را همراه داشته باشد. حضور آهنگی به همراه بازیگرانی، چون محمدرضا علیمردانی، امیرحسین صدیق، سیروس میمنت، علی اوجی، مجید واشقانی، علی مشهدی و مهران غفوریان یکی از قسمت های پرمخاطب بود که به تعبیر ورزشی ها آن گروه را «گروه مرگ» عنوان کردند.

جای خالی سیامک انصاری

این بار خود احسان علیخانی در جایگاه میزبان برنامه نشست؛ مجری که در فصل اول به خاطر شاید بازگشت به تلویزیون نتوانست روی صحنه باشد و مجری که مدت ها در شبکه سیما در برنامه مناسبتی می گریاند و بعدتر عصر جدید را به تلویزیون آورد. حالا علیخانی بعد از غیبت طولانی جلوی دوربین است. قرار شده به جای سیامک انصاری مجری گری کند و با نشستن پشت مونیتور های متصل به 50 دوربین، حال وهوای مهمانان را رصد کند.

دلیل غیبت انصاری

سیامک انصاری این روز ها در تدارک برای اجرای برنامه جدیدش با نام «جیغ» در شبکه نمایش خانگی است. احسان علیخانی در اولین قسمت از برنامه «جوکر» درباره دلایل غیبت سیامک انصاری در این برنامه توضیح داد؛ بر اساس این توضیح که انصاری به دلیل اجرای برنامه جدیدش در شبکه نمایش خانگی امکان حضور در «جوکر» را نداشته است.

همچین علیخانی در فضای مجازی توضیح داده است: «ممنونم از سیامک عزیز که سه سال پیش دعوت من را پذیرفت و برای اجرای جوکر 1 آمد. اما امسال زودتر از «جوکر 2»، ریالیتی شوی خودش را در پلتفرم دیگری شروع کرد که برایش خیلی زحمت کشیده و قرار است برنامه «جیغ» را اجرا کند و به زودی پخش شود. به همین دلیل نشد که کنارمان باشد.» علیخانی همچنین یادآور شده است که برای اجرا به سراغ هنرمند دیگری رفته، اما به دلیل سفر طولانی امکان منتظر ماندن نبوده است.

در میان مسابقه ها و ریالیتی شو های شبکه نمایش خانگی جوکر یک توانست در زمان شیوع کرونا لحظات خوشی را برای مردم درست کند و جز ریالیتی شو های پربیننده به حساب می آید و در مقایسه با مسابقاتی که سیما در نظر گرفته یک سر و گردن بالاتر باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حاشیه های جوکر 2؛ از حضور احسان علیخانی تا غیبت سیامک انصاری" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حاشیه های جوکر 2؛ از حضور احسان علیخانی تا غیبت سیامک انصاری"، کلیک کنید.