حدود ۲۰ میلیون نفر مناظره اول صداوسیما را دیدند

حدود ۲۰ میلیون نفر مناظره اول صداوسیما را دیدند

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه، محسن شاکری نژاد رئیس مرکز تحقیقات صدا و سیما شب گذشته در برنامه انتخاباتی «زمانه» که با اجرای المیرا شریفی مقدم پخش می‌شود درباره آمار مخاطبان مناظره اول سخن گفت و درباره فرایند نظرسنجی بیان کرد: ۲۸ خرداد که مناظره انجام شد، ما بلافاصله روز بعد یک نظرسنجی انجام دادیم که به صورت تلفنی بود. طبق آن نظرسنجی حدود ۳۰ درصد مخاطب مناظره اول بود که در برخی دیگر از نظرسنجی‌ها هم به همین عدد نزدیک بود.

به گزارش بهار جاودانه، وی اضافه کرد: می‌توان گفت بیش از ۱۹ میلیون نفر و حدود ۲۰ میلیون نفر این مناظره را دیده بودند.

شاکری نژاد درباره تأثیر مناظره در انتخاب عنوان کرد: ما در تمام نظرسنجی‌هایی که انجام می‌دهیم کماکان عده زیادی هنوز تصمیم نگرفته اند که به چه کسی رأی بدهند. ما می‌پرسیم که قبل و بعد مناظره به چه کسانی می خواسته اند رأی دهند که حدود ۷ درصد در تصمیم گیری ها تغییر بوده است.

وی در بخش پایانی بیان کرد که ۴۷ درصد از کسانی که مناظره اول را دیده بودند گفتند این مناظره تا حد زیاد به شناخت آنها از نامزدها کمک کرده است.

۲۴۵۲۴۵

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حدود ۲۰ میلیون نفر مناظره اول صداوسیما را دیدند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حدود ۲۰ میلیون نفر مناظره اول صداوسیما را دیدند"، کلیک کنید.