حضور برند «خوشبخت» در نمایشگاه آگروفود 1403 – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

حضور برند «خوشبخت» در نمایشگاه آگروفود 1403 - خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری بهار جاودانه، امسال نیز مانند سال های گذشته نمایشگاه آگرفود ایران که به عنوان یکی از بزرگ ترین رویدادهای مرتبط با صنایع غذایی و کشاورزی معرفی می شود در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی در حال برگزاری است. این نمایشگاه در سطح جهانی توجه بسیاری را به خود جلب می کند چرا که شرکت کنندگان در این رویداد می توانند بینش ارزشمندی در مورد صنعت غذایی و کشاورزی جهانی به دست آورده، محصولات و فناوری های جدید را کشف و با شبکه متنوعی از متخصصان ارتباط برقرار کنند.

به طور کلی، نمایشگاه آگروفود به عنوان یک نقطه ملاقات حیاتی برای کل بخش غذا و کشاورزی عمل می کند. نوآوری را هدایت، رشد کسب و کار را تسهیل، اشتراک گذاری دانش را ترویج و در نهایت به داشتن یک سیستم غذایی پایدارتر و کارآمدتر کمک می کند که به نفع همه ی سهامداران است.

از جمله اهداف نمایشگاه آگروفود که سالانه در بسیاری از کشورها از جمله ایران برگزار می شود عبارتند از:

ارتقا کیفیت، کمیت و تنوع تولیدات

افزایش صادرات و توسعه بازارهای جدید

ایجاد و تسهیل فرصت های همکاری، انتقال دانش و تکنولوژی بین شرکت ها

حمایت از تولیدکنندگان و فعالان این حوزه

ایجاد اشتغال در زمینه های مرتبط

توسعه روابط بازرگانی با کشورهای همسایه و منطقه ای

سی و یکمین دوره نمایشگاه آگروفود که از تاریخ 19 خرداد 1403 شروع به کار کرده تا 22 خرداد ادامه خواهد داشت و بازیدکنندگان می توانند از ساعت 8 الی 15 از این رویداد و نمایشگاه بزرگ دیدن کنند. امسال نیز مانند سال های گذشته، شرکت ها و برندهای مختلفی از سراسر دنیا حضور دارند که با هدف بهبود صنعت کشاورزی و صنایع غذایی، محصولات و خدمات متنوعی را به نمایش گذاشته اند.

خوشبخت نیز یکی از برندهای برتر در زمینه صنایع غذایی کنسرویجات است. این برند با بیش از 5 سال تجربه، محصولات با کیفیت و خوش طعمی را با استفاده از فناوری های نوین تولید و به بازار عرضه می کند. در نمایشگاه آگروفود، سالن 7 غرفه برند خوشبخت فضایی منحصربه فرد را برای علاقمندان به کنسرویجات فراهم کرده است.

به گفته مدیر روابط عمومی خوشبخت، حضور در این نمایشگاه علاوه بر دسترسی به مشتریان فعلی و ملاقات با مشتریان جدید، اهداف دیگری را نیز دنبال می کند. ایجاد بستری مناسب برای تعامل بیشتر مصرف کنندگان با شرکت خوشبخت و شناخت آخرین محصولات تولید شده برند خوشبخت از دیگر اهدافی بود که وی به آن اشاره کرد.

در ادامه مدیر روابط عمومی خوشبخت افزود یکی از اهداف برند خوشبخت افزایش سبد کالایی خود و رفع نیازهای خانوارهای ایرانی است و به همین دلیل در تلاش است تا با بودن در کنار خانواده های ایرانی علاوه بر شناسایی و رفع نیازهایشان، گامی موثر برای رفاه هر چه بیشتر آن ها بردارد. در این راستا برند خوشبخت امسال نیز همچون سال های گذشته علاوه بر به نمایش گذاشتن محصولات خود و تبادل اطلاعات با شرکت های داخلی و خارجی، از محصول جدیدش که انواع مختلف روغن است در نمایشگاه ایران آگروفود رونمایی کرد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری بهار جاودانه در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور برند «خوشبخت» در نمایشگاه آگروفود 1403 – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور برند «خوشبخت» در نمایشگاه آگروفود 1403 – خبرگزاری بهار جاودانه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.