حمایت کانون دانشگاهیان ایران اسلامی از قالیباف

حمایت کانون دانشگاهیان ایران اسلامی از قالیباف

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در بیانیه اعلام کرد: قالیباف می تواند با اشراف و آشنایی به برنامه های در دستر اقدام شهید رییسی و با توان اجرایی بی نظیر، برنامه هفتم را عملیاتی کند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه، کانون دانشگاهیان ایران اسلامی بیانیه شماره 2 خود در خصوص گزینه انتخابات ریاست جمهوری را منتشر کرد که به شرح زیر است:

بسمه تعالی

انّ الله یامرکم ان تودوا الامانات الی اهل ها

8 تیر ماه 1403 روزی ماندگار و نقطه عطفی در تاریخ ملت ایران خواهد شد اگر مردم شریف ایران با مشارکت بالا رییس جمهوری معتقد به مبانی انقلاب، کارآمد، پرتلاش و خستگی ناپذیر انتخاب کنند و مطالبه رهبر فرزانه انقلاب را تحقق بخشند که فرمود: «حماسه انتخابات، مکمل حماسه بدرقه شهیدان است» و «صحنه انتخابات، صحنه ی عزت و حماسه است، صحنه رقابت برای خدمت است.»

حماسه حضور بالغ بر 10 میلیون نفر در تشییع پیکر آیت الله رییسی سیدالشهدای خدمت و همراهان عزیزش نشان داد که مردم وفادار ایران قدردان خادمانی هستند که تمام توان خود را وقف خدمت به ملت و پیشرفت کشور می کنند. مردم به شهید جمهور که مظهر شعارهای انقلاب و یکی از بهترین های زیر آسمان بود، عشق می ورزند و بر این اساس جامه ریاست جمهوری را زیبنده شخصیتی می دانند که تداوم بخش راه روشن شهدای خدمت باشد، مدیر لایقی که با روحیه جهادی، ولایتمداری و تحول گرایی پرچم عزت و پیشرفتی را که شهید رییسی به اهتزاز درآورد همچنان برافراشته نگه دارد و ده ها پروژه پیشران و هزاران طرح در جای جای کشور را به نتیجه و بهره برداری رساند و کام مردم را شیرین نماید.

بدون شک منصب ریاست جمهوری بیش از هر چیز منصب اتخاذ تصمیم های بزرگ، عزم و اراده خلل ناپذیر، صبر و استقامت برای اجرا و اقدام، نظارت و پیگیری، تحقق عدالت و مبارزه با فساد، سخت کوشی و مجاهدت است. از این رو در این مقطع سرنوشت ساز بیش از آنکه به نظریه ها و برنامه ها بنگریم، لازم است کارنامه و توانمندی گزینه ها در مسیولیت های گذشته را بررسی کنیم. شرایط کشور به گونه ای نیست که بعد از گذشت 45 سال از پیروزی انقلاب بتوان با آزمون و خطا رییس جمهوری را برگزید که در کارنامه اش مدیریت اجرایی کلان و موفق نباشد و خدای ناکرده به عقب برگردیم و فاجعه ای همچون انتخابات سال 92 رقم خورد که سایه سنگین رکود، رخوت، درجا زدن و سیر قهقرایی 8 ساله بر کشور حاکم گردد.

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی به عنوان فراگیرترین تشکل استادی سیاسی، علمی و فرهنگی با احترام به داوطلبان جبهه انقلاب به ویژه برادر جانباز و انقلابی دکتر جلیلی و با امید به اینکه در نهایت تنها یک کاندیدای جریان مردمی و انقلابی در صحنه رقابت باقی بماند، پس از شور و مشورت و تحلیل و بررسی جوانب موضوع و واقعیت های میدانی به این جمع بندی رسید که بار امانت وزین ریاست جمهوری را به هم رزم و یاور سردار دل ها شهید والامقام حاج قاسم سلیمانی یعنی دکتر محمدباقر قالیباف بسپارد تا تداوم بخش اقدامات یار خراسانی خود باشد و با اشراف و آشنایی به برنامه های در دست اقدام دکتر رییسی و با عُرضه و توان اجرایی بی نظیر، بتواند اهداف کمی و کیفی برنامه هفتم را عملیاتی سازد.

بر این اساس از اساتید، نخبگان و نیز دانشجویان، جوانان و آحاد ملت ایران انتظار دارد همان گونه که در انتخابات 1400 گزینه مورد نظر این تشکل و دیگر احزاب و گروه های انقلابی را با انتخاب آیت الله رییسی ترجیح دادند و امروز بر این انتخاب افتخار می کنند، در هشتم تیرماه با رای بالا پشتوانه تشکیل دولت قوی “خدمت و پیشرفت” باشند و دل دوستداران انقلاب اسلامی در سراسر جهان به ویژه مردم مظلوم غزه را شاد و بدخواهان نظام اسلامی را از نیل به اهدافشان نا امید سازند.

بمنه و کرمه، انه ولی التوفیق

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی

1403/3/23

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمایت کانون دانشگاهیان ایران اسلامی از قالیباف" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمایت کانون دانشگاهیان ایران اسلامی از قالیباف"، کلیک کنید.