خبر بد سرمربی تیم ملی بسکتبال‌ آمریکا

خبر بد سرمربی تیم ملی بسکتبال‌ آمریکا

استیو کر اعلام کرد کوین دورنت از ناحیه ساق پا دچار آسیب‌دیدگی است و احتمال غیبتش در المپیک پاریس وجود دارد.

به گزارش بهار جاودانه، کوین دورنت، فوق ستاره تیم بسکتبال فینیکس‌سانز، که هم‌اکنون در کمپ تمرینی تیم ملی آمریکا به میزبانی لاس‌وگاس حضور دارد و تمریناتش را برای حضور در المپیک پاریس پیگیری می‌کند، احتمالا به دلیل مصدومیت از ناحیه ساق پا این بازی‌ها را از دست بدهد.

استیو کر، سرمربی تیم ملی بسکتبال آمریکا، درباره آخرین وضعیت کوین دورنت توضیح داد: او از ناحیه پا درد دارد و ما هم برای حفظ سلامتی او احتیاط می‌کنیم. کوین معتقد است که به المپیک می‌رسد و مصدومیتش مشکل‌ساز نمی‌شود.

با وجود این صحبت‌ها کوین دورنت نمی‌تواند به صورت پرفشار تمرینات را پیگیری کند. دوین بوکر، همبازی او در تیم فینیکس‌سانز، گفت: متاسفانه مصدومیت کوین باعث ناامیدی است و شاید به المپیک نرسد اما امیدوارم او را در پاریس کنارمان داشته باشیم.

پایان خبر بهار جاودانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر بد سرمربی تیم ملی بسکتبال‌ آمریکا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر بد سرمربی تیم ملی بسکتبال‌ آمریکا"، کلیک کنید.