خطر ریزش سنگ و بهمن در محور های البرز

آفتاب نیوز :

آرش بهاروند احمدی اظهار کرد: امروز چهارشنبه 18 بهمن آسمان البرز صاف تا کمی ابری است و در ارتفاعات شاهد یخبندان هستیم.

وی ادامه داد: بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی نشان می دهد این وضعیت تا پایان هفته ادامه دارد.  طی این مدت میانگین کمینه دما در استان به سه درجه زیر صفر و بیشینه آن هم به 10 درجه بالای صفر می رسد.

این مسیول اضافه کرد: با توجه به افزایش نسبی دما در مقایسه با چند روز گذشته شاهد آب شدن برف ها در ارتفاعات خواهیم بود که همین امر احتمال وقوع بهمن و ریز سنگ در محور های کوهستانی را افزایش می دهد.

مدیرکل هواشناسی البرز خاطرنشان کرد: بر این اساس از مسافران درخواست می شود از توقف در حاشیه محور های کوهستانی استان جدا پرهیز کنند.

بهاروند احمدی تصریح کرد: از مردم درخواست می شود در این شرایط از سفر های غیر ضروری خودداری کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خطر ریزش سنگ و بهمن در محور های البرز" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خطر ریزش سنگ و بهمن در محور های البرز"، کلیک کنید.