داور خوش یمن و قضاوت برای پرسپولیس

داور خوش یمن و قضاوت برای پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری بهار جاودانه؛ کوپال ناظمی در طول دوران فعالیت خود بیشترین قضاوت را برای تیم های پرسپولیس و گل گهر سیرجان داشته است و برای هر کدام از این تیم ها 11 بار سوت زده و جالب آنکه هیچ گاه نبرد رودرروی آن ها را قضاوت نکرده است. ناظمی با قضاوت در دویل جمعه شب، به رکورد 12 بازی داوری برای تیم پرسپولیس می رسد که رکوردی منحصربفرد در دوران داوری او محسوب می شود.

سرخ پوشان پایتخت در حالی در 11 مسابقه در طول 5 سال اخیر با هدایت کوپال ناظمی به میدان رفته اند که بررسی آمار و ارقام نشان می دهد که پرسپولیسی ها در 7 قضاوت اخیر ناظمی توانسته اند برنده از زمین مسابقه بیرون بروند! در فصل جاری، ناظمی 2 بار برای پرسپولیس سوت زده که در دویل با شمس آذر، سرخ پوشان پایتخت 2 بر یک برنده شدند و مقابل پیکان هم بردی 2گله را به دست آوردند. در مجموع قضاوت های کوپال ناظمی برای پرسپولیس، سرخ پوشان پایتخت در 9 مسابقه از 11 دیدار برنده شده اند و تنها شکست این تیم با قضاوت ناظمی در لیگ نوزدهم رقم خورده که آن ها در هفته بیست وهشتم برابر ذوب آهن با یک گل مغلوب شدند!

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "داور خوش یمن و قضاوت برای پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "داور خوش یمن و قضاوت برای پرسپولیس"، کلیک کنید.