درخواست مهم سرمربی پرسپولیس درباره 2 ستاره

درخواست مهم سرمربی پرسپولیس درباره 2 ستاره

آفتاب نیوز :

شاید کمتر کسی فکرش را می کرد، اوستون اورونوف ازبک به این سرعت در ترکیب پرسپولیس جا افتاده و از آن مهم تر با مهدی ترابی ستاره تکنیکی این تیم هماهنگ شود، اما این اتفاق افتاد.

پس از خرید ستاره ملی پوش ازبک، اوسمار ویرا با توجه به اینکه با دقت فیلم بازی هایش را به تماشا نشسته بود، ترجیح داد از اوستون اورونوف به عنوان وینگر چپ استفاده کند. پُستی که سال ها در اختیار مهدی ترابی شماره 9 پرسپولیس و بازیکن مورد علاقه یحیی گل محمدی بود.

با این وجود سرمربی برزیلی پرسپولیس، اورونوف را در سمت چپ به بازی گرفت و مهدی ترابی را به سمت راست خط میانی و حمله قرمز ها منتقل کرد. از یک طرف اوستون اورونوف از همان ابتدا خوش درخشید و توانست با دریبل ها و گلزنی هاش در پرسپولیس دل هواداران این تیم را خیلی زود به دست بیاورد. این ملی پوش 23 ساله ازبک در حال حاضر محبوب ترین بازیکن پرسپولیس محسوب می شود. از طرف دیگر مهدی ترابی در پست جدیدش عالی کار کرد و زوج فوق العاده ای با دانیال اسماعیلی فر در جناح راست تشکیل داد. همکاری این دو بازیکن چند گل را برای پرسپولیس به همراه داشته و به نقطه قوت این تیم تبدیل شده است.

به جرات می توان گفت که اکثر بار حملات پرسپولیس روی دوش اورونوف و ترابی است و پرسپولیس هم وابستگی شدیدی به این دو بازیکن (البته در کنار هم!) در خط حمله پیدا کرده است.

در همین ارتباط شنیدیم اوسمار ویرا سرمربی برزیلی پرسپولیس با وسواس و حساسیت خاصی روی این دو ستاره تکنیکی، تمرینات تیمش را دنبال می کند. اوسمار ویرا در تمرینات اخیر پرسپولیس به سایر بازیکنان تیمش به ویژه مدافعان وهافبک های تدافعی این تیم، دستور داده است که از تکل زدن روی پای مهدی ترابی و اوستون اورونوف و انجام بازی خشن پرهیز کنند.

سرمربی برزیلی به خوبی واقف است که قهرمانی پرسپولیس در لیگ بیست و سوم و موفقیت در 3 بازی آینده این تیم بستگی زیاد به آمادگی مهدی ترابی و اوستون اورونوف دارد. دو بازیکنی که اگر به هر دلیلی، یکی از آن ها غایب باشد می تواند به دردسر بزرگی برای مدافع عنوان قهرمانی در دیدار های آتی پرسپولیس تبدیل شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست مهم سرمربی پرسپولیس درباره 2 ستاره" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست مهم سرمربی پرسپولیس درباره 2 ستاره"، کلیک کنید.