در زندگی از اصل برکت غافل نباشید/ همه چیز در مادیات خلاصه نمی شود

رییس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها خطاب به زوج های جوان:

در زندگی از اصل برکت غافل نباشید همه چیز در مادیات خلاصه نمی شود

حجت الاسلام والمسلمین رستمی، برکت را اثر، ضریب و تداوم نعمت های الهی در زندگی دانست و از زوج های جوان خواست فراتر از حساب و کتاب های مادی دنیا، به اصل برکت نیز توجه داشته باشند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری بهار جاودانه، به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، همزمان میلاد باسعادت صاحب الزمان(عج)، عصر امروز جنگ شادی ویژه 400 زوج دانشجوی دانشگاه آزاد از سراسر کشور در مجتمع شهدای سلامت مشهد برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی، رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در این مراسم به زوج های دانشجو خاطرنشان کرد: در زندگی همیشه بر مبنای قوانین مادی دنیا حساب و کتاب نکنید؛ حساب برکت از قوانین دنیا جدا است و با آن ها جور در نمی آید؛ برکت یعنی اثر، ضریب و تداوم نعمت های الهی در زندگی.

وی خطاب به زوج های جوان که در قالب طرح ملی همسفرتابهشت، سه روز میهمان مشهدالرضا (ع) هستند، ادامه داد: امام رضا(ع) امام ریوف هستند بنابراین از ایشان کم نخواهید که باخته اید؛ فراتر از خواسته های دم دستی از ایشان درخواست کنید. از ته دل عیدی ای بخواهید که ماندگار و پربرکت باشد.

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در پایان با اشاره به بیانات آیت الله بهجت(ره) پیرامون آخرالزمان گفت: باتوجه به وقایع اخیر دنیا، امید داریم دوران ظهور را درک کنیم و توفیق سربازی امام زمان(عج) را داشته باشیم.

 تیاتر طنز، اجرای زنده خوانندگان پیرامون امام زمان(عج)، ازدواج و فرزندآوری و برش کیک همسفرتابهشت از دیگر برنامه های این جنگ شادی بود.

یادآور می شود این مراسم در قالب بیست و ششمین دوره مراسم ازدواج دانشجویی(طرح ملی همسفرتابهشت) برگزار شد که از آذر تا پایان اسفندماه جاری با حضور دانشجویان نومزدوج و به میزبانی مشهد مقدس اجرا می شود. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در زندگی از اصل برکت غافل نباشید/ همه چیز در مادیات خلاصه نمی شود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در زندگی از اصل برکت غافل نباشید/ همه چیز در مادیات خلاصه نمی شود"، کلیک کنید.