دستگیری عضو شورای شهر در روستایی اطراف تهران

دستگیری عضو شورای شهر در روستایی اطراف تهران

آفتاب نیوز :

دادستان عمومی و انقلاب رباط کریم از بازداشت یک عضو شورای اسلامی شهر یکی از روستا های این شهرستان خبر داد.

«محمد یوسف وند» دادستان عمومی و انقلاب رباط کریم امروز «پنج شنبه، 24 خرداد 1403» در جمع خبرنگاران از بازداشت عضو شورای اسلامی شهر یکی از روستا های شهرستان رباط کریم خبر داد.

یوسف وند گفت: این عضو شورای شهر به اتهام سوءاستفاده از موقعیت شغلی و اخذ انشعابات غیرمجاز آب و برق و گاز، دستگیر و روانه زندان شده است.

دادستان عمومی و انقلاب رباط کریم تاکید کرد: به دنبال شرایط جوی آب و هوا و کم بارش های سالانه و کمبود آب و برق و انرژی های مورد نیاز مردم در روستا های شهرستان، یکی از اعضای شورای اسلامی شهر یکی از روستا های شهرستان رباط کریم به علت اتهامات اخذ انشعاب غیرمجاز آب و برق و گاز نیز دستگیر و روانه زندان شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری عضو شورای شهر در روستایی اطراف تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری عضو شورای شهر در روستایی اطراف تهران"، کلیک کنید.